źródło: Twitter/TVP SPORT

Dariusz Szpakowski z 45-letnim stażem w zawodzie spikera z pewnością może się poszczycić statusem niekwestionowanego autorytetu w dziedzinie sportu. Jak się okazuje nie boi się tego rzucić na szalę mówiąc, co uważa, choć wielu może to uderzyć. Szpakowski w jednym z ostatnich wywiadów odpowiedział na zaczepki hejterów. Jedno trzeba przyznać – bawełnę nie owijał.

Dariusz Szpakowski z pewnością miał w ostatnim czasie gorszy okres. A to za sprawą minionych mistrzostw Euro 2020. Na wieloletniego współpracownika TVP spadła fala hejtu. I choć sportowy świat żyje już Igrzyskami Olimpijskimi w Tokio, sytuacje sprzed miesiąca wciąż pozostają na podium pierwszych tematów. Co odparł na to Dariusz Szpakowski?

Dariusz Szpakowski odpowiedział hejterom

Jeszcze przed rozpoczęciem Euro 2020, dyrektor TVP Sport tłumaczył decyzję o nieobecności Szpakowskiego przed mikrofonem podczas finału mistrzostw Mistrzostw Europy. Powodem miała być po prostu zła kondycja.

Wielu jednak nie uwierzyło w tę wersję. Uznano bowiem, iż Szpakowski ugiął się pod presją hejterów, a informacja o jego emeryturze to tylko kwestia czasu. Tak się jednak nie stało. Co więcej na ten temat mamy już komentarz samego zainteresowanego.

Dariusz Szpakowski udzielił niedługiego wywiadu dla dziennikarza TVP Sport. Jego fragment ukazał się nie oficjalnym profilu portalu na Twitterze. Nie da się ukryć, że post ten wzbudził duże zainteresowanie internautów. Jakie słowa „Szpaka” przyciągnęły tak dużą publiczność?

Nie hejtujmy naszych, bo to nie ma sensu. To boli, to jest przykre. Łatwo jest kliknąć coś, napisać, tylko proszę zastanowić się, ile ci ludzie włożyli w to swojej pracy i własnych wyrzeczeń – powiedział Dariusz Szpakowski.

https://twitter.com/sport_tvppl/status/1420419049629134848?s=20

źródło: RadioZet.pl, TVP Sport

  1. Skandal po meczu Polska – Iran. Profil żony Bartosza Kurka zalany komentarzami pseudokibiców
  2. Fatalne wieści z Tokio. Koronawirus zaatakował Igrzyska Olimpijskie. Co teraz?
  3. Robert Lewandowski wyróżniony! Zaszczytna nagroda w rękach kapitana reprezentacji Polski

Zobacz również: