Robert Lewandowski
Youtube

Polski napastnik nie zwalnia tempa. Tym razem nie chodzi o kolejne strzelane przez niego bramki, ale o następne nagrody. Robert Lewandowski zgarnął kolejne, niezwykle ważne wyróżnienie. I dosłownie, zmiażdżył konkurencję.

Robert Lewandowski znów doceniony!

Choć w ostatnim czasie Robert Lewandowski pojawia się na nagłówkach portali internetowych ze względu na plotki transferowe. Kapitan reprezentacji Polski znów jest łączony z odejściem z Bayernu Monachium, a jako jednego z jego potencjalnych pracodawców wymienia się angielską Chelsea. My jednak nie o tym, a o kolejnej nagrodzie, jaką będzie mógł umieścić w swojej już i tak bogatej gablocie Robert Lewandowski.

Kapitan biało-czerwonych drugi rok z rzędu został wybrany piłkarzem roku w Niemczech. Chyba nikt nie miał wątpliwości, że to w ręce Roberta Lewandowskiego wpadnie ta nagroda. Wyniki mówią same za siebie. Polski napastnik, występujący na co dzień w Bayernie Monachium zgarnął aż 365 z 563 ważnych głosów, deklasując konkurencję!

Czy można się jednak dziwić, kiedy Robert Lewandowski ma za sobą kolejny, wspaniały sezon? Zdobył w całym sezonie Bundesligi aż 41 goli. Został nie tylko kolejny raz królem strzelców, ale też samodzielnym rekordzistą rankingu wszechczasów, biorąc pod uwagę największą łączną liczbę bramek zdobytych w jednym sezonie Bundesligi.

Lewandowski wyprzedził legendarnego Gerda Muellera, którego rekord, jeszcze kilkanaście miesięcy temu wydawał się być niemożliwym do pobicia. A jednak. I dokonał tego Polak, Robert Lewandowski, kapitan reprezentacji Polski, który został wybrany drugi rok z rzędu najlepszym piłkarzem w Niemczech. Gratulacje Robert!

https://twitter.com/LaczyNasPilka/status/1419245180306198530

źródło: Twitter, media

  1. Dramatyczne odkrycie w górach. Znaleźli ciało mężczyzny. Wiadomo, kiedy zginął
  2. Porażająca statystyka. Podano ile zaszczepionych osób zakaziło się koronawirusem
  3. Mięso masowo wycofywane ze sklepów. GIS wydał pilną decyzję. Lepiej go nie jedz!

Zobacz również: