niedźwiedź zaatakował w cyrku
Youtube

Chwile grozy przeżyły dzieci, oglądające występ cyrkowy, sami cyrkowcy jak i wszyscy dorośli, którzy znajdowali się wokół areny. Nic nie zapowiadało, że dojdzie do scen, które mogły skończyć się śmiercią jednej z uczestniczek pokazu. Wszystko za sprawą niedźwiedzia, który dwukrotnie zaatakował kobietę. Mamy nagranie.

Niedźwiedź zaatakował kobietę. Chwile grozy i o krok od prawdziwego dramatu

Całą sprawę opisuje portal Interia.pl, powołując się na informacje The Siberian Times i nagrania, które pojawiły się w internecie. Te są wyjątkowo przerażające. Publikujemy je na końcu tekstu – a zarazem ostrzegamy – to materiał tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Z OSTATNIEJ CHWILI: Policja otrzymała pilne zgłoszenie, gdzie jest Jacek Jaworek. Wszyscy postawieni na nogi

To miała być przyjemna wizyta dzieci z rodzinami w cyrku. Skończyło się odwrotnie i nie wiadomo, czy większość osób będzie chciała kiedykolwiek wrócić na podobne przedstawienia. Wszystko za sprawą ataku niedźwiedzia, który o mały włos, nie pozbawił życia występującej kobiety.

Wszystko rozegrało się w jednym z popularnych cyrków, występujących na Syberii w Rosji. Podczas występu w cyrku Arlekin w pewnym momencie rozdrażniony niedźwiedź ruszył na występującą z nim kobietę. Zaatakował jej nogi. Dwóch mężczyzn próbowało poskromić zwierzę, co udało się po dłuższej chwili, dzięki czemu, kobieta praktycznie bez szwanku wyszła z całej sytuacji. Co ciekawe… po tym incydencie, wrócono do występu i to z wykorzystaniem tego samego niedźwiedzia.

Wtedy też zwierzę zaatakowało kobietę po raz drugi. Było jeszcze bardziej rozwścieczone, poprzez co trudno było je powstrzymać. Na wszystko patrzeli przerażeni dzieci i widownia. Ostatecznie na strachu się skończyło. Cyrk wydał już w tej sprawie komunikat. Jednak jego treść jest wyjątkowo zaskakująca.

Właściciele cyrku sprawiają wrażenie, jakoby nic się nie stało. Uważają, że to naturalne, bowiem niedźwiedzie znajdują się aktualnie w okresie buntowniczym, stąd wybuchowe, agresywne zachowania. Całej sprawie przyjrzy się teraz Rosyjski Komitet Śledczy, którzy zadecyduje nie tylko o przyszłości niedźwiedzia, ale i całego cyrku Arlekin. Po raz kolejny ruszyła olbrzymia dyskusja na temat wykorzystywania zwierząt w cyrku oraz ich warunkach życia.

źródło: The Siberian Times, Daily Star, Interia.pl

  1. 500 plus tylko dla zaszczepionych? Polityk przyznał to na antenie Polsat News
  2. Rząd szykuje drastyczne podwyżki. W górę pójdą kwoty mandatów i ubezpieczenie OC
  3. Niepokojące doniesienia z zagranicy. Chodzi o wariant delta i skuteczność szczepionek

Zobacz również: