atak nożownika w centrum
fot. Youtube

Chwilę grozy przeżyły osoby, robiące zakupy w jednym z warszawskich centrum handlowych. W pewnym momencie zaatakował nożownik. Wywiązała się regularna bitwa pomiędzy kilkoma mężczyznami. 

Nożownik zaatakował w CH Arkadia w Warszawie

Do przerażających scen doszło w jednym z najpopularniejszych centrum handlowych w Warszawie, Arkadii. Wszystko zarejestrowały kamery, a drastyczne nagranie bije rekordy popularności w sieci. Publikujemy je poniżej, ale ostrzegamy – jest tylko dla osób pełnoletnich i ludzi o mocnych nerwach.

To miał być zwykły dzień zakupowy. Wczoraj, a więc w sobotę w warszawskiej Arkadii rozpętało się jednak prawdziwe piekło. Wieczorem doszło do kłótni i bójki pomiędzy mężczyznami, jeden z nich w pewnym momencie wyciągnął nóż, raniąc dwóch innych mężczyzn.

„Około godziny 19 w sobotę, 17 lipca, doszło tam do kłótni i szarpaniny pomiędzy trzema mężczyznami. Nagle sytuacja wymknęła się spod kontroli. Doszło do zaciętej bójki, a jeden z jej uczestników wyciągnął nóż i ranił dwójkę mężczyzn, z którymi się kłócił! Agresor dał nogę z galerii handlowej i nadal jest poszukiwany przez stołeczną policję.” – donosi Super Express.

Nagranie z zajścia zostało opublikowane w portalu Youtube, a można je zobaczyć klikając w poniższy link.

Biuro prasowe Komendy Stołecznej Policji przekazało, że dramatyczna sytuacja zakończyła się na szczęście tylko powierzchownymi obrażeniami. Choć niewiele brakowało, a któryś z mężczyzn, co widać zresztą na nagraniu, mógł przypłacić kłótnie życiem. Aż strach pomyśleć, co by się stało, gdyby w awanturę wplątały się także przypadkowe osoby. Niepoczytalny nożownik mógłby zaatakować także ich. Na szczęście to się nie stało i wkrótce po dźgnięciach nożem, uciekł z galerii handlowej. Teraz jest poszukiwany przez warszawskich mundurowych. Policja wciąż także bada okoliczności zajścia. Na ten moment nie wiadomo, dlaczego pomiędzy mężczyznami wywiązała się kłótnia, która doprowadziła do przerażających scen.

źródło: Super Express, Policja, Youtube

  1. Co z zakazem handlu w niedzielę? Szykują się spore zmiany. Polityk uchylił rąbka tajemnicy
  2. Prof. Krzysztof Simon w ostrych słowach. „Gwiżdżę na to wszystko, proszę Pana”
  3. Jest wyrok w sprawie znieważenia prezydenta Dudy. Zaskakująca decyzja sędziego

Zobacz również: