wybuch gazu

Policja zatrzymała mężczyznę, który jest podejrzany o okrutne morderstwo. Jak informują funkcjonariusze policji, mężczyzna ukrywał się w garażu. Znamy szczegóły.

Policjanci zatrzymali podejrzewanego o morderstwo

„Bełchatowscy policjanci wraz z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zabójstwo 39-letniej kobiety. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania w garażu na terenie posesji w powiecie pajęczańskim.” – czytamy na stronie Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie.

Przypomnijmy, że to głośna sprawa o której pisaliśmy przed pięcioma dniami. 44-letni Tomasz T. miał w swoim mieszkaniu zamordować 39-letnią kobietę. Szerzej pisaliśmy o tej sprawie w tym materiale. „Mężczyzna ukrywał się w garażu na terenie jednej z posesji w gminie Rząśnia, w powiecie pajęczańskim. 44-latek przykryty kocami i ubraniami był wyraźnie zaskoczony wizytą policjantów. Mężczyzna został przewieziony do bełchatowskiej jednostki, wkrótce usłyszy zarzut zabójstwa. Za ten czyn może grozić mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.” – informuje bełchatowska policja o szczegółach zatrzymania.

Przypomnijmy, że w kraju trwa także wielka obława na Jacka Jaworka, który jest podejrzewany o dokonanie potrójnego morderstwa. To już czwarta doba poszukiwań tego mężczyzny. Póki co, poszukiwania nie przyniosły żadnych efektów. Policja nie wyklucza żadnego wariantu. Włącznie z tym, że mężczyzna już nie żyje czy zdołał opuścić granicę Polski. W tej sprawie pojawiły się jednak w ostatnim czasie nowe informacje, o których informujemy tutaj.

źródło: KPP Bełchatów, media

  1. Policja poszukuje dwóch zaginionych nastolatek. Mundurowi publikują zdjęcia
  2. Problem ze szczepionkami Johnson & Johnson. Mogą powodować rzadkie schorzenie
  3. Będą ograniczenia dla niezaszczepionych? Główny Inspektor Sanitarny zajął stanowisko

Zobacz również: