policja poszukuje szesnastolatek
źródło: KPP Głubczyce

Komenda Powiatowa Policji w Głubczycach opublikowała zdjęcia dwóch zaginionych 16-latek. Nastolatki ostatni raz widziane były 10 lipca. Od tego dnia nie udało się nawiązać z nimi kontaktu.

Zaginęły dwie szesnastolatki. Policja publikuje zdjęcia

„Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Głubczycach prowadzą poszukiwania za Vanessą Bawełek oraz Karoliną Grudniewską. Niepełnoletnie dziewczyny, 10 lipca 2021r. ok. godz. 11.00, opuściły swoje miejsca zamieszkania.” – czytamy na oficjalnej stronie Komendy Powiatowej Policji w Głubczycach.

Z informacji przekazywanych przez mundurowych wynika, że nastolatki prawdopodobnie razem udały się w nieustalonym bliżej kierunku, nie informując o tym swoich opiekunów prawnych.

Dlatego policja prosi wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o losach czy miejscu pobytu Vanessy i Karoliny o kontakt. „Z Komendą Powiatową Policji w Głubczycach tel. 47 862 22 03 lub najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju pod numerem 112.” – czytamy na stronie KPP Głubczyce.

Na wskazanej stronie internetowej pojawiły się także zdjęcia nastolatek, które mają pomóc w ich rozpoznaniu. Publikujemy je poniżej.

KPP Głubczyce
KPP Głubczyce

Funkcjonariusze policji sporządzili też dokładny opis wyglądu zaginionych 16-latek. Vanessa ma około 150 cm wzrostu i jest szczupłą brunetką o niebieskich oczach. „W dniu zaginięcia ubrana była w czarne spodnie i czarną bluzę dresową z napisem Adidas, białe buty z napisem Adidas, oraz posiadała ze sobą czarny plecak z białym napisem Nike.” – czytamy na łamach witryny KPP Głubczyce.

Z kolei jej koleżanka, Karolina ma około 165 cm włosów. Jest średniej budowy ciała i także ma ciemne włosy oraz niebieskie oczy. „W dniu zaginięcia ubrana była w czarne leginsy i czarną koszulkę z napisem Adidas oraz białe buty z napisem Nike.” – możemy przeczytać.

źródło: KPP Głubczyce

  1. Nowe fakty o poszukiwanym Jacku Jaworku. Policja wciąż go nie znalazła
  2. Problem ze szczepionkami Johnson & Johnson. Mogą powodować rzadkie schorzenie
  3. Nie żyje aktor z „Samych Swoich”. O nagłej śmierci poinformował Związek Artystów Scen Polskich

Zobacz również: