policja antyterroryści
zdjęcie ilustracyjne, policja.pl

Jak donosi o2.pl, trwa obława na mężczyznę podejrzanego o zabójstwo 39-letniej kobiety. 

Obława na podejrzanego o morderstwo

Prokuratura Rejonowa w Bełchatowie wydała list gończy za Tomaszem Tomczakiem. 44-letni mieszkaniec Bełchatowa jest podejrzany o zabójstwo 39-letniej kobiety. Aktualnie ukrywa się przed organami ścigania. Nie wiadomo, gdzie może przebywać.

Zwłoki kobiety znaleziono 3 lipca na jednym z osiedli w Bełchatowie. „Z dotychczasowych ustaleń wynika, że tragedia rozegrała się w okresie od 1 do 3 lipca 2021 roku w mieszkaniu sprawcy.” – przekazuje policja.

44-letniemu mężczyźnie za zabójstwo grozi nawet dożywocie. Policja opublikowała jego wizerunek i prosi o pomoc wszystkie osoby, które mogą mieć informacje na temat jego aktualnego bądź ostatniego miejsca pobytu. Wszelkie wskazówki są niezwykle cenne w celu ujęcia podejrzanego o morderstwo. „Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Tomasza Tomczaka, które mogą mieć istotne dla śledztwa informacje, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bełchatowie pod nr telefonu 47 846 52 11 lub nr alarmowym 112.” – apelują mundurowi.

Poniżej publikujemy wizerunek poszukiwanego 44-latka. Zdjęcia pochodzą z oficjalnej strony polskiej policji.

policja.pl
policja poszukuje
policja.pl

Jak widać, ze względu na bardzo widoczne tatuaże, mężczyznę łatwo rozpoznać. Widziałeś/widziałaś go? Skontaktuj się z policją. Funkcjonariusze zapewniają anonimowość.

źródło: o2.pl, policja

  1. Burze i trąby powietrzne. IMGW wydało ostrzeżenia meteorologiczne na czwartek
  2. Zaginęła 20-letnia Magdalena. Policjanci prowadzą intensywne poszukiwania kobiety
  3. Ilu zaszczepionych zmarło na COVID-19? Ministerstwo Zdrowia udostępnia dane

Zobacz również: