zaginęła Magdalena
zdj. KPP Iława

Policja poszukuje 20-letniej Magdaleny Jażdżewskiej, która zaginęła 26 czerwca 2021 roku. Od tego dnia nie udało się nawiązać z kobietą żadnego kontaktu. Dlatego też funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Iławie zdecydowali się opublikować wizerunek zaginionej.

Policja poszukuje zaginionej 20-letniej Magdaleny Jażdżewskiej

Funkcjonariusze prowadzą zakrojone na szeroką skalę poszukiwania zaginionej 20-latki. Magdalena Jażdżewska po raz ostatni widziana była w dniu 26 czerwca 2021 roku. Wówczas wyszła z domu, który znajduje się przy ulicy Łąkowej w Suszu. Od tego czasu nie nawiązała kontaktu z rodziną ani bliskimi.

„Młoda kobieta ma 175 cm wzrostu, jest szczupła, ma długie blond włosy i szare oczy. Ma przy sobie telefon komórkowy iPhone i prawdopodobnie okulary w czarnych oprawkach.” – czytamy na stronie Interia.pl, która cytuje informacje Komendy Powiatowej Policji w Iławie. Mundurowi zdecydowali się opublikować zdjęcie kobiety, które prezentujemy poniżej.

zaginęła Magdalena
zdj. KPP Iława

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat tego, gdzie mogła udać się 20-latka, informacje o jej aktualnym miejscu pobytu, losach lub jakiekolwiek inne wiadomości, mogące się przyczynić do jej odnalezienia proszone są o kontakt z policją.

Numer do miejscowych policjantów to +47 73 262 00. Można kontaktować się także za pomocą całodobowego numeru alarmowego 112, który jest dostępny w całym kraju lub osobiście stawić się na najbliższym posterunku policji. Mundurowi zapewniają anonimowość.

źródło: Interia.pl, KPP Iława

  1. Burze i trąby powietrzne. IMGW wydało ostrzeżenia meteorologiczne na czwartek
  2. Ilu zaszczepionych zmarło na COVID-19? Ministerstwo Zdrowia udostępnia dane
  3. Ostre słowa Kosiniaka-Kamysza. „Walnij się w głowę, idioto…”

Zobacz również: