wybuch gazu

Wszystkie ogólnopolskie media donosiły wczoraj o poważnej awarii w Santander Bank Polska. Część klientów tego banku została bez pieniędzy. Właśnie pojawił się oficjalny komunikat.

Santander Bank Polska informuje, co z pieniędzmi klientów

„Wczoraj niektóre nasze karty nie działały tak, jak byśmy tego chcieli, za co bardzo Was przepraszamy. Nieprawidłowe blokady już usunęliśmy – dotyczyło to mniej niż 1% wczorajszych płatności. Wasz niepokój i niezadowolenie są jak najbardziej zrozumiałe i jest mam bardzo przykro. Dziękujemy za Wasze komentarze i uwagi. Wyciągnęliśmy wnioski i obiecujemy poprawę.” – możemy przeczytać w mediach społecznościowych Santander Bank Polska.

Przypomnijmy, że do poważnej awarii w Santander Bank Polska doszło wczoraj w południe. „Klienci banku Santander od niedzielnego popołudnia donoszą o awarii. Na kontach blokowane są im nawet stukrotnie wyższe kwoty niż te, na które opiewały transakcje. Bank potwierdza, że wie o awarii i stara się ją usunąć.” – mogliśmy przeczytać w portalu Business Insider.

Ludzie masowo rzucili się do kontaktu z Santander Bank Polska. Linie telefoniczne były zablokowane, w mediach społecznościowych masowo pojawiały się komentarze o zablokowaniu pieniędzy na koncie. „Mam wyczyszczone konto do zera i blokadę na prawie 11 tys. zł za zakup paliwa! Możecie to wyjaśnić? Mam potwierdzenie ze stacji z terminala i paragon” – czytamy w jednym z nich. „Trochę żarty sobie dziś robicie. Zapłaciłem 17,79 zł, a Wy blokujecie na koncie 1779 zł? Możecie ogarnąć ten bałagan? Bo jak widać nie jestem odosobniony, a trochę kicha jak z banku kasa znika” – dodaje kolejny poirytowany klient Santander Bank Polska. Na całe szczęście, problem udało się już rozwiązać. Jednak jak widać, bankowi zajęło to nieco czasu.

źródło: mat. prasowe, Facebook, Business Insider

  1. Ekspert radzi, co powinniśmy robić po szczepieniu przeciwko COVID-19. Lepiej się posłuchać
  2. Prawo i Sprawiedliwość na czele sondażu. Platforma Obywatelska? Wygląda na to, że Tusk nie będzie miał czego ratować
  3. Co dalej z „The Voice of Poland”? Coraz bardziej niepokojące doniesienia

Zobacz również: