The Voice of Poland

Fani programu „The Voice of Poland” są coraz to bardziej zaniepokojeni. Czy to możliwe, że ich ulubiona produkcja nie wróci na ekrany? Wygląda na to, że obsługa show ma coraz większy problem. 

Coraz więcej niewiadomych wokół „The Voice of Poland”

Portal Pomponik.pl donosi, że już wkrótce mają ruszyć nagrania do nowego sezonu „The Voice of Poland”. Zamiast dopięcia wszystkiego na ostatni guzik, produkcja show ma coraz twardszy orzech do zgryzienia. Wiadomo, że TVP zdecydowała się zakończyć współpracę z Michałem Szpakiem, a z udziału w „The Voice of Poland” zrezygnowała także Urszula Dudziak. To jednak nie koniec problemów.

O tym samym poinformowała właśnie w swoich mediach społecznościowych Edyta Górniak. Wokalistka nie wystąpi w najbliższej edycji „The Voice of Poland”. Jak widać, skład jury wykruszył się doszczętnie.

Edyta Górniak otrzymała propozycję zasiadania w jury „The Voice of Poland” w nadchodzącym wielkimi krokami sezonie, ale nie zdecydowała się z niej skorzystać. O powodach takiej, a nie innej decyzji pisze gwiazda na swoim Instagramie.

Oświadczenie Edyty Górniak, kto ją zastąpi? Jest kandydat

„Kochani Moi. Przez ostatnich kilka tygodni spoczywało i ciążyło na moich ramionach kilka ważnych decyzji. Jestem bardzo wdzięczna za zaufanie wobec jakości mojej pracy, a także szanuję i lubię atmosferę współpracy pomiędzy wszystkimi moimi Partnerami, Producentami, Podwykonawcami, Wydawcami i Reżyserami. Mimo wielu życzliwych rozmów i starań zarówno ze strony Produkcji Programu „The Voice od Poland” jak i Telewizji Polskiej, niestety nie mogłam przyjąć zaproszenia do programu w tym sezonie.” – wyjawiła Edyta Górniak.

„Przepraszam wszystkich Fanów tego formatu. To była dla mnie wewnętrzna batalia i ostatecznie bardzo trudna decyzja. Ostatnie dwa lata, pełne nowych wyzwań dla Nas wszystkich, otworzyły przede mną wiele projektów, w które obecnie jestem zaangażowana. Projekty te wymagają ode mnie staranności i pełnej koncentracji podobnie, jak wypełnienie z oddaniem i zaangażowaniem roli Trenera w tym programie. Nie byłabym w stanie wykonać w równym stopniu wszystkich zobowiązań.” – dodaje Górniak, dla której jak widać rezygnacja z „The Voice of Poland” związana jest z nawałem innych obowiązków zawodowych.

Nie wiadomo, co teraz zrobi TVP. Kto pojawi się w roli jurorów w nadchodzącym sezonie? Wróbelki coraz głośniej ćwierkają, że jednym z jurorów może być Rafał Brzozowski. Co o tym myślicie?

źródło: Pomponik.pl, Instagram, mat. prasowe

  1. Prawo i Sprawiedliwość na czele sondażu. Platforma Obywatelska? Wygląda na to, że Tusk nie będzie miał czego ratować
  2. Która szczepionka jest najlepsza? Znany lekarz mówi otwarcie
  3. Autokar runął w przepaść. Kilkadziesiąt osób nie żyje. Jest wielu rannych. Trwa akcja ratunkowa

Zobacz również: