wypadek autokaru
Twitter

Powroty z wakacji nie zawsze bywają bezpiecznie. Najdrastyczniej przekonali się o tym turyści, wracający z urlopu w Turcji. W wyniku wypadku autokaru nie żyją cztery osoby, a szesnastu turystów trafiło do szpitali. Sytuacja jest bardzo poważna. W sieci pojawiają się pierwsze zdjęcia z miejsca zdarzenia, które publikujemy. Ostrzegamy – są drastyczne.

Tragiczny w skutkach wypadek autokaru. Nie żyją cztery osoby, a kilkunastu turystów jest rannych

W wypadku autokaru, który przewoził turystów na lotnisko w Turcji zginęło czterech obywateli Rosji. Szesnastu kolejnych w różnym stanie trafiło do szpitali. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca autokaru nagle stracił panowanie nad pojazdem. Zjechał na drugi pas jezdni, po czym przewrócił się na bok. Wypadek autokaru miał miejsce w popularnej, także wśród polskich turystów prowincji Antalya.

W mediach społecznościowych już pojawiły się zdjęcia i nagrania z miejsca zdarzenia, które delikatnie mówiąc, są bardzo drastyczne.

„Autobus wiózł na lotnisko łącznie 22 turystów, w tym dziewięcioro dzieci – wszyscy byli obywatelami Rosji i pochodzili z regionu Samara. W pomocy medycznej poszkodowanym pomaga Ministerstwo Zdrowia Federacji Rosyjskiej.” – donosi z kolei portal Gazeta.pl, powołując się na zagraniczne źródła.

Przypomnijmy, że służby ratunkowe w Turcji, w prowincji Antalya walczą nie tylko ze skutkami tego wypadku, ale też z gigantycznymi pożarami, które również są widoczne na zamieszczonym powyżej Twicie.

źródło: Twitter, Gazeta.pl, media

  1. Kolejny gwałtowny wzrost cen. W portfelach Polaków zostanie pustka?
  2. Makabryczna śmierć 53-letniej kobiety. Została dosłownie rozszarpana na strzępy
  3. Szokujące sceny w Nowym Dworze Gdańskim. Nagle kobieta zdjęła ubranie i wskoczyła do rzeki

Zobacz również: