źródło: Twitter/7. Dzień Tygodnia w Radiu ZET

Grzegorz Braun obecnie kandydujący na prezydenta Rzeszowa został wykluczony z debaty. Na antenie Radia ZET nie popisał się zbyt dużą kulturą – wręcz przeciwnie. Przyczyną wyrzucenia z debaty było używanie obraźliwych słów. Między innymi miał nazwać ministra zdrowia „szkolonym psychopatą”.

Prowadzący zadecydował o wykluczeniu z debaty Grzegorza Brauna po tym, jak w pytaniu do wojewody Ewy Leniart, wyzwał ministra zdrowia. Nie było to jednak jedyne przekroczenie granicy przez kandydata.

Grzegorz Braun wykluczony z debaty

Debata z kandydatami na prezydenta Rzeszowa przeprowadzono na antenie Radia Zet w ramach programu „7 dzień tygodnia”. Braun w trakcie rozmów dostał dwa upomnienia od prowadzącego. Za każdym razem za brak kultury językowej.

Za pierwszym razem miał nazwać ministra zdrowia „szkolonym psychopatą” kiedy rozmawiano o nowych obostrzeniach na jesień. Później z kolei wszczął dyskusje o „dewiacjach” odnośnie środowisk LGBT. Koniec końców poseł Konfederacji musiał opuścić dyskusję. Pozostała w debacie trójka kontynuowała rozmowę.

źródło: RadioZet.pl

  1. Szykuje się powrót Donalda Tuska? „Jestem gotów zrobić wszystko, żeby PO nie przeszła do historii”
  2. Lech Wałęsa zadłużony? Poruszające wyznanie byłego prezydenta
  3. PiS zamierza wprowadzić kontrowersyjny zakaz. Rolnicy będą wściekli. Część gospodarstw zostanie zlikwidowana

Zobacz również: