Elżbieta Zapendowska

Znany krytyk głosu, osobowość telewizyjna i specjalistka od emisji głosu, Elżbieta Zapendowska postanowiła fachowym okiem ocenić czwartkowy występ Rafała Brzozowskiego. Przypomnijmy, że wokalista z Polski odpadł w półfinale Eurowizji. Co do powiedzenia miała na ten temat Zapendowska? Niewiele dobrego, ale wskazała też, która piosenka podobała się jej najbardziej.

Zapendowska oceniła występ Rafała Brzozowskiego

Co tu dużo ukrywać, Elżbieta Zapendowska wbiła nie tyle szpilkę, co szpilę w występ Rafała Brzozowskiego na Eurowizji. Jurorka takich programów jak Must be the Music czy Idol delikatnie mówiąc nie jest zadowolona z tego, co zaprezentował Rafał Brzozowski.

„Tak jak wcześniej mówiłam, ten wokalista z tą piosenką nie miał żadnych szans na to, żeby dostać się do finału Eurowizji 2021. Na Eurowizji nie ma wybitnego poziomu, jednak jest kilka interesujących osób i to one powinny wygrać.” – przyznała wprost Elżbieta Zapendowska w rozmowie z plejadą.

Krytyk głosu oraz była jurorka takich programów, jak m.in. Idol czy Must be the Music wbiła jeszcze jedną szpilę Brzozowskiemu. Twierdzi, że zdecydowanie lepszą opcją byłoby postawienie na Alicję Szemplińską. „Rafał Brzozowski to taki śpiewający chłopczyk, przymilający się do tłumów kobiet. To jest taki piosenkarzyk, trochę plastikowy, trochę ładniuchny, taki cukiereczek. On jest piosenkarzem i może się to komuś podobać, ale nie jest artystą.” – mówi ostro Zapendowska.

Specjalistka od emisji głosu przyznała także, która piosenka urzekła ją najbardziej. Pochwaliła reprezentantkę Grecji – Stefanię. To chyba nikogo nie może zaskoczyć, bo Greczynka swoim półfinałowym wykonem zebrała same pozytywne opinie i urosła do miana jednej z głównych faworytek do zwycięstwa w Eurowizji. A Rafał Brzozowski? Cóż, odpadł w półfinale, ale chyba nikt, po ogłoszeniu tej kandydatury nie spodziewał się, że będzie lepiej. Tak więc, niespodzianki nie było i trudno mówić też o jakimkolwiek zawodzie.

źródło: Interia.pl, Plejada.pl

  1. Kamil Durczok w szpitalu. Z samego rana pojawił się zaskakujący wpis
  2. Pamiętacie śmierć Ewy Tylman? Pojawiły się zaskakujące dowody. Będzie przełom?
  3. Szokujący zwrot akcji ws. Smoleńska? Macierewicz nie będzie zadowolony. Są nowe okoliczności

Zobacz również: