Fame MMA awantura Kasjo Parke
fot. Youtube

Takiej sytuacji świat MMA jeszcze nie widział. Podczas wczorajszej gali Fame MMA 10 doszło do niezwykle interesującego i wywołującego wiele emocji pojedynku, pomiędzy byłym zawodnikiem UFC i obecnym fighterem KSW, Normanem Parke, a byłym amatorskim pięściarzem, Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim. Wszyscy zwracają jednak uwagę na to, co wydarzyło się tuż po walce. To niewątpliwie sytuacja bez precedensu.

Ogromna awantura po walce Norman Parke – Don Kasjo

Walka miała mocno kontrowersyjny przebieg, sporo było w niej niepotrzebnych emocji czy brudnego boksu, który podobał się tylko najwytrwalszym fanom szermierki na pięści. Pojedynek zakończył się werdyktem, a jednogłośną decyzją sędziowie wskazali na zwycięstwo Normana Parke. To rozwścieczyło włodarzy Fame MMA, którzy wparowali do klatki.

Z ich ust padły słowa, które wydaje się, że w świecie bardziej normalnego MMA paść nigdy nie powinny. Do tego stopnia, że Wojtek Gola, a przede wszystkim Boxdel, który wyraźnie przyznał, że nie zgadza się z werdyktem i zrobi wszystko, by sędziowie jeszcze raz przyjrzeli się walce, zostali dość ostro zhejtowani w internecie, a fani zaczęli nawet pisać, że po raz ostatni wykupili PPV Fame MMA. Co takiego powiedział Boxdel? Wszystko możecie zobaczyć na poniższym nagraniu wideo.

„Federacja złoży protest w stronę sędziów” – wypalił tuż po walce Boxdel, czym mocno zadziwił zwycięskiego Normana Parke’a. „Dla mnie Stormin Norman nie wygrał tej walki i zrobię wszystko, żeby przeanalizować tę walkę do końca i ch*j mnie to obchodzi” – rzucił jeden ze współwłaścicieli federacji Fame MMA. „Zostanie złożony protest” – dodał Wojtek Gola. „What they say?” – mówił w klatce wyraźnie zaskoczony Norman Parke. Ostatecznie jednak były zawodnik UFC odebrał sztabkę złota, która była stawką pojedynku. Nie wiadomo jednak na ten moment, czy protest został złożony ani też, jaki był jego ewentualny werdykt.

W każdym bądź razie na gali Fame MMA 10 doszło do sytuacji bez precedensu. Włodarzom puściły nerwy i wydaje się, że wielu kibiców może mieć tego dość.

  1. Zakończono poszukiwania nastolatków. Potwierdziły się najgorsze wiadomości
  2. Potężne burze z gradem i silny wiatr. To już dzisiaj. IMGW wydało ostrzeżenia
  3. Izabella Krzan poszła na całość. Zdjęcie w skąpym wdzianku ujrzało światło dzienne

Zobacz również: