Izabella Krzan znów zachwyca
fot. Instagram

Izabella Krzan to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Telewizji Polskiej. Nazywana jest nawet aniołkiem Jacka Kurskiego, choć oczywiście w tym twierdzeniu nie ma i nie może być żadnych podtekstów. Tym razem Iza Krzan zwróciła na siebie uwagę zdjęciem, które pojawiło się w jej mediach społecznościowych. Jest na nim w samym staniku i majtkach. Męskie grono jej fanów jest zachwycone.

Izabella Krzan w staniku i majtkach, gorące zdjęcie przykuło uwagę fanów

Pod fotką, która pojawiła się na Instagramie Izabelli Krzan lawinowo przybywa komentarzy. Wszyscy, jak jeden mąż, słodzą byłej Miss Polonia. Przypomnijmy, że to właśnie od triumfu w tym konkursie piękności rozpoczęła się jej wielka kariera. Niedługo później Izabella Krzan trafiła do TVP, gdzie współprowadzi po dzień dzisiejszy „Koło Fortuny”. Całkiem niedawno dostała także rolę w „Pytaniu na Śniadanie” u boku Tomasza Kamela.

Wróćmy jednak do zdjęcia, którym Izabella Krzan zachwyciła pół polskiego internetu, a z pewnością całe męskie grono. Przepiękna Iza przyzwyczaiła, że lubi chwalić się swoimi wdziękami. Czy to z sesji zdjęciowych czy z wakacji a nawet i swojego domowego gniazdka. Tym razem padło na fotkę z Malediwów. Zobaczcie sami.

Izabella Krzan kusi w skąpym bikini, zamieszczając jedynie krótki komentarz „Od jutra podobno deszcz”. Tak krótkie nie były jednak komplementy, które lawiną popłynęły pod jej adresem. W komentarzach aż roi się od przeróżnych słów zachwytu nad figurą i zdjęciem Izabelli Krzan.

„Perfekcyjna kobieta w perfekcyjnym miejscu”, „Jest ogień”, „Boskie ciało”, „Pani jak zawsze piękna!”, „Pięknie, pięknie” – to tylko część komentarzy, które pojawiły się pod widocznym u góry zdjęciem.

Przypomnijmy, że Iza Krzan rekordowo zyskuje popularność i już teraz, można śmiało stwierdzić, że stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych prezenterek telewizyjnych. Jej konto na Instagramie śledzi już blisko ćwierć miliona osób, a także w TVP, władze stacji powierzają jej coraz ważniejsze role, czego dowodem jest chociażby regularna obecność Izabelli Krzan w „Pytaniu na Śniadanie”.

  1. Kamil Stoch trafił szpitala. Przeszedł operację, ale uspokaja fanów, że wszystko wróci do właściwego porządku
  2. Ostre spięcie Macieja Stuhra. „Wolałbym iść na wódkę z Sasinem niż zaufać Twoim poglądom”
  3. Dwóch czołowych posłów wyrzuconych z Platformy Obywatelskiej! Tąpnęło na opozycji

Zobacz również: