Kamil Stoch
fot. Instagram

To niecodzienny widok. Kamil Stoch na zdjęciu z kulami, a w tle szpital. Na szczęście najlepszy polski skoczek narciarski szybko uspokoił swoich fanów, precyzyjnie opisując, co się wydarzyło.

Kamil Stoch trafił na stół operacyjny. Wszystko było jednak planowane

Zaskakujący post i zdjęcie pojawiło się w mediach społecznościowych „Rakiety z Zębu”. Kamil Stoch opublikował wszystko na Facebooku i bardzo dokładnie opisał, co się wydarzyło i dlaczego trafił na stół operacyjny.

Okazuje się, że skoczek narciarski przeszedł kolejny raz zabieg, który miał już okazję przechodzić w grudniu 2014 roku. „Powtórka z rozrywki. W grudniu 2014 przeszedłem zabieg usunięcia narośli kostnej. Przypadłość skoczka…” – zaczął swój wpis Kamil Stoch. „Tym razem druga noga, ale trafił mi się lepszy termin.” – zauważa Kamil. Lepszy termin oznacza niewątpliwie to, że wszystko wydarzyło się poza sezonem. Stoch nie straci jednak przygotowań do nowego sezonu. „Czuję się dobrze i dostałem wolny weekend.” – napisał.

Jak donosi portal sportowefakty.wp.pl, Kamil Stoch już za kilka dni będzie mógł wrócić do treningów. „Sam zabieg nie był zbyt skomplikowany i niebezpieczny. Wprawdzie na zdjęciu 33-latek ma kule ortopedyczne i opatrunek na nodze, ale za kilka dni będzie mógł wrócić do treningów.” – czytamy we wskazanym źródle.

Przypomnijmy, że Kamil Stoch zajął trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata 2020/21. W minionym sezonie skoczek z Zębu sięgnął także we wspaniałym stylu po triumf w Turnieju Czterech Skoczni, a z polską reprezentacją zdobył drugie miejsce w Pucharze Narodów i brązowy medal na Mistrzostwach Świata w Oberstdorfie.

Panu Kamilowi życzymy powrotu do zdrowia i rychłego wznowienia treningów. Wszystko po to, aby w nadchodzącym sezonie 2021/22 znów raczył nas wspaniałymi skokami i sukcesami.

źródło: Sportowefakty.wp.pl, Facebook, mat. prasowe

  1. Ostre spięcie Macieja Stuhra. „Wolałbym iść na wódkę z Sasinem niż zaufać Twoim poglądom”
  2. Tragiczny finał poszukiwań nastolatków. Policja potwierdziła najgorsze
  3. Złe informacje o zdrowiu Aleksandra Kwaśniewskiego. „Trwa to dziś” – przyznaje wprost

Zobacz również: