Rosjanie zabili sportowca

Cała Polska żyła poszukiwaniami dwóch nastolatków, które rozpoczęły się 10 maja. Od tego czasu po zaginionym 13 i 15 latku nie było ani śladu. Niestety do teraz. Okazało się bowiem, że młodszy z chłopców nie żyje. Jego ciało wyłowiono z Odry.

Jeden z poszukiwanych nastolatków nie żyje

Wiadomo już, że 13 latek nie żyje. Rodzina a także policjanci nie tracą nadziei, że drugiego z chłopców uda się znaleźć żywego. Choć wygląda na to, że szanse są na to niestety małe. „Od początku braliśmy pod uwagę m.in. wersję, że zaginięcie chłopców może mieć związek z jakimś nieszczęśliwym wydarzeniem nad rzeką. Niestety sprawdza się najczarniejszy scenariusz.” – przekazuje lubuska policja, cytowana przez portal Interia.pl.

„Według nieoficjalnych informacji jeden z chłopców mógł próbować ratować drugiego. Obu mógł porwać silny nurt Odry.” – dodają dziennikarze. Pewien niepokój co do spodziewanych informacji co do drugiego zaginionego wprowadza także fakt, że wcześniej policjanci poinformowali o znalezionej bluzie na brzegu Odry, a okazało się, że wyłowione ciało 13-latka było w ubraniach i butach. To może potwierdzać postawioną hipotezę.

W poszukiwaniach chłopców zaangażowanych w kluczowym momencie było nawet 200 osób. Od początku niemal wszystkie siły zostały rzucone w rejony Odry.

„Zwłoki w rzece na terenie poligonu wojskowego na wysokości Osiecznicy zauważyli żołnierze i wydobyli je z wody. To ok. 40 km w dół Odry od miejscowości Ledno. Na miejsce udali się policjanci i prokurator w celu ustalenia tożsamości tej osoby. Następnie zwłoki okazano rodzinie.” – pisze Interia.pl o odnalezieniu zwłok młodszego z chłopców. Prokurator na poniedziałek zaplanował sekcję zwłok.

źródło: Interia.pl

  1. Złe informacje o zdrowiu Aleksandra Kwaśniewskiego. „Trwa to dziś” – przyznaje wprost
  2. Zniżki oraz darmowe wejściówki dla zaszczepionych na COVID-19. Mimo tego rośnie fala krytyki
  3. Ekspert komentuje decyzję rządu co do 2. dawki szczepionki: „Dlaczego ignorujemy wyniki analiz?”

Zobacz również: