Maciej Stuhr
Na zdjęciu Maciej Stuhr, fot. Instagram

Sporu pomiędzy Maciejem Stuhrem, a Violą Kołakowską ciąg dalszy. Celebrytka postanowiła zaatakować jednego z najpopularniejszych polskich aktorów, a ten nie pozostał dłużny. Padły mocne słowa i nawet porównanie do… Jacka Sasina. Zobacz, o co poszło i dokładnie jakimi komentarzami wymienili się Stuhr oraz Kołakowska.

Maciej Stuhr zwrócił się do Violi Kołakowskiej. Posypały się iskry

Wszystko zaczęło się za sprawą wpisu Macieja Stuhra, który ten popełnił w mediach społecznościowych po przyjęciu drugiej dawki szczepionki przeciwko koronawirusowi. „Jestem bardzo szczęśliwy! Przy okazji problem liczebności grupy szczepionko-sceptyków wywołała u mnie pewną rewizję moich twardych do tej pory wolnościowych poglądów. Ja wiem, wolność jest ważna. Mamy ją zapisaną w ś.p. Konstytucji. Ale wolność to jedno, a głupota i brak odpowiedzialności za nasze wspólne dobro, społeczeństwo, jego zdrowie, życie i prosperity, to są dla mnie dwie zupełnie różne sprawy. Jeśli przez tę grupę przyjdą kolejne fale epidemii, będę po prostu wściekły.” – napisał Maciej Stuhr na swoim Facebooku. Jak się okazało, był to początek ostrej wymiany zdań z Violą Kołakowską.

Kołakowska uderza w Stuhra

Celebrytka szybko i bez pardonu zaczepiła Stuhra. Wszak, postąpiła zgodnie ze swoimi przekonaniami, bo już od dłuższego czasu kreuje się na najbardziej zagorzałą przeciwniczkę szczepień w Polsce. „Trzeba być idiotą, żeby wierzyć w to, co jest obecnie propagowane na świecie… Trzeba być głupcem i ślepcem, żeby nie widzieć skali manipulacji planu depopulacji i ludobójstwa. Obecna sytuacja pięknie pokazuje, kto jest niewolnikiem systemu, a kto jest wolną myślącą samodzielnie i czującą istotą. Kolejne fale będą bobas zaplanowane i nie ma znaczenia 'szczepionka’ która nie jest szczepionką, a jak to ujęto w dzienniku ustaw 'eksperyment medyczny’ także powodzenia dla wszystkich królików doświadczalnych.” – napisała Viola Kołakowska pod adresem Macieja Stuhra.

Aktor nie pozostał dłużny

Ten, choć początkowo nie zareagował na uszczypliwy komentarz Kołakowskiej, teraz postanowił odpowiedzieć. I zrobił to w równie widowiskowy sposób, co komentarz Violi Kołakowskiej. „Droga Violu! Ze względu na dawną znajomość pozwól, że odniosę się najdelikatniej do Twojej, znanej powszechnie opinii. Życzę Tobie i Twoim bliskim zdrowia. A jeśli to się wydarzy, będzie to w mojej opinii efektem dużego szczęścia. Ja się na tym nie znam. Ufam medycznym autorytetom, a te w 99,9% świadczą o czymś wręcz przeciwnym. Uważam, że Twoje poglądy, a zwłaszcza ich publiczne głoszenie, są niezwykle szkodliwe, mylne i mogą wyrządzić wiele zła. Osobiście wolałbym iść na wódkę z Sasinem (choć na myśl o jednym i drugim jest mi niedobrze) niż zaufać Twoim poglądom. Ale dość złośliwościom. Nie mogę się doczekać, aż przebadają możliwość zaszczepienia dzieci. Chciałbym, żeby moje dzieciaki nie tylko były zdrowe, ale także nie zagrażały nikomu wokół. Jednocześnie uprzejmie proszę wszystkich moich znajomych o spokojne komentarze w tym wątku.” – odpowiedział Maciej Stuhr.

Jak myślicie, czy ta drama będzie miała ciąg dalszy, czy po tym co napisał Maciej Stuhr, można powiedzieć, że „zgasił światło”?

  1. Tragiczny finał poszukiwań nastolatków. Policja potwierdziła najgorsze
  2. Złe informacje o zdrowiu Aleksandra Kwaśniewskiego. „Trwa to dziś” – przyznaje wprost
  3. Zaskakujące odkrycie naukowców z Oksfordu. Chodzi o zmieszanie szczepionek Pfizer i AstraZeneca

Zobacz również: