nie żyje były prezydent

Niestety, ale dzisiaj potwierdziły się najgorsze wiadomości, kończące poszukiwania zaginionych 10 maja nastolatków. W piątek policja poinformowała o wyłowieniu z Odry zwłok 13-latka. Dziś ujawniono zwłoki jego starszego o dwa lata kolegi.

Tragiczny finał. 13 i 15 latek nie żyją

10 maja rozpoczęły się poszukiwania dwóch nastolatków. Od początku służby i ochotnicy zgromadzili się w pobliżu Odry. Trop ten okazał się właściwy, ale niestety też tragiczny. W piątek 14 maja z Odry wyłowiono ciało 13 latka. Wtedy też, policja założyła za najbardziej prawdopodobny scenariusz, że również jego 15 letni kolega mógł utonąć w rzece.

I niestety. To się potwierdziło. „Jak dowiedział się Polsat News z Odry wyłowiono w niedzielę ciało. Po identyfikacji okazało się, że to zwłoki poszukiwanego od poniedziałku 15-latka.” – czytamy w portalu Interia.pl.

Tym samym poszukiwania dwóch zaginionych chłopców kończą się najtragiczniej, jak tylko mogły. 13 i 15 latek nie żyją. Śledczy zakładają, że prawdopodobnie doszło do nieszczęśliwego wypadku. Niewykluczone, że jeden z chłopców zaczął tonąć, a drugi próbował go ratować. „Postępowanie w tej sprawie jest prowadzone pod kątem nieszczęśliwego wypadku. Zrobimy wszystko, by wyjaśnić jego okoliczności.” – przekazała policja, cytowana przez portal Interia.pl.

„Ratownicy wykorzystywali najnowocześniejszy sprzęt, szukając chłopców z lądu, wody, jak i z powietrza. Sprawdzono m.in. obszar ok. 5 tys. ha, ponad 200 km dróg i ponad 50 km rzeki Odry.” – czytamy o szczegółach poszukiwań, które zakończyły się dramatycznie.

źródło: Interia.pl, Polsat News, PAP

  1. Potężne burze z gradem i silny wiatr. To już dzisiaj. IMGW wydało ostrzeżenia
  2. Jarosław Gowin komentuje transfer Pawła Kukiza. Zjednoczona Prawica przybierze na sile?
  3. Ceny w restauracjach drastycznie w górę. Internautka pokazała swój rachunek. Duże zaskoczenie, ile zapłaciła za obiad

Zobacz również: