Jarosław Gowin i Paweł Kukiz
fotomontaż

Jarosław Gowin skomentował dziś ewentualny transfer Pawła Kukiza w szeregi Zjednoczonej Prawicy. Przypominamy, że temat ten przewija się w mediach od pewnego czasu, a ostatnio przybrał dość mocno na sile. Mamy szczegóły.

Paweł Kukiz pójdzie ramię w ramię ze Zjednoczoną Prawicą?

Jarosław Gowin był dziś gościem programu „Gość Wydarzeń”, podczas którego wypowiadał się na temat zaprezentowanego w sobotę przez Zjednoczoną Prawicę „Polskiego Ładu”. Gowin wypowiedział się też na temat Pawła Kukiza i jego ewentualnej akcesji do Zjednoczonej Prawicy. Wypowiedź lidera Porozumienia zaskoczyła chyba wszystkich telewidzów.

O tym, że w szeregach ugrupowań tworzących Zjednoczoną Prawicę panuje przekonanie, że przydałby im się na pokładzie Paweł Kukiz wiadomo od dawna. Zwłaszcza, kiedy sejmowa większość w każdej chwili może zawisnąć na włosku. Jednak po raz pierwszy, któryś z liderów Zjednoczonej Prawicy aż tak otwarcie się o tym wypowiedział. Jarosław Gowin potwierdza, że trwają rozmowy z Pawłem Kukizem.

„Od wielu tygodni trwają rozmowy miedzy Zjednoczoną Prawicą a środowiskiem Pawła Kukiza.” – przyznał w Polsacie Jarosław Gowin. „Duża część zapowiedzi, które dzisiaj przedstawiliśmy i rozwiązań, które wdrażamy, to są tematy, które Pawłowi Kukizowi i jego środowisku powinny być bliskie.” – dodaje lider Porozumienia.

Na sam koniec Jarosław Gowin wysłał Pawłowi Kukizowi „korespondencyjny uśmiech”. „Bardzo bym się cieszył gdyby Paweł Kukiz złożył podpis pod tym dokumentem i gdyby Zjednoczona Prawica się poszerzyła.” – zakończył ten wątek Gowin.

źródło: Polsat News

  1. Ceny w restauracjach drastycznie w górę. Internautka pokazała swój rachunek. Duże zaskoczenie, ile zapłaciła za obiad
  2. Chłopiec przeżywał w domu horror. Policjanci nie kryli łez, opisując całą sytuację. Zawiniła opieka społeczna?
  3. Nie żyje dziennikarz TVN24. Stacja potwierdziła smutne doniesienia

Zobacz również: