Rafał Poniatowski
fot. TVN24

TVN24 za pośrednictwem swojej strony internetowej przekazało smutne informacje o śmierci jednego z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy. Rafał Poniatowski zmarł w wieku 48 lat. 

Rafał Poniatowski nie żyje. Dziennikarz TVN24 przegrał walkę z chorobą

Reporter stacji TVN24 od kilku lat walczył z nowotworem. Niestety, ale właśnie poinformowano, że przegrał tę nierówną walkę. Rafał Poniatowski zmarł w wieku 48 lat, a dziś na stronie internetowej stacji, w której pracował możemy przeczytać sentymentalne wspomnienie o dziennikarzu.

„Zmarł Rafał Poniatowski. Dziennikarz, który w Państwa domach gościł niemal codziennie, reporter, bez którego ostatnich 20 lat w polskiej telewizji nie sposób sobie wyobrazić, opisywał naszą rzeczywistość w materiałach „Faktów” TVN i TVN24.” – czytamy w informacji, którą TVN kolportuje za pośrednictwem swoich oficjalnych kanałów informacyjnych.

Dziennikarza pożegnała także na wizji Anna Seremak. Prezenterka TVN24 nie kryła olbrzymiego wzruszenia i łez. „Dla nas to nie jest dobry dzień, dla nas to jest trudny dzień. Dziś rano zmarł nasz redakcyjny kolega Rafał Poniatowski. Od samego początku współpracował z TVN24. Od lat, z sukcesami, walczył z rakiem. Dziś jednak wyrwał go nam.” – powiedziała z trudem na wizji.

„Pamiętam go jako doskonałego dziennikarza, z prawdziwą żyłką do tej pracy. Rafał uczył tego innych.” – komentuje jego koleżanka z pracy, Agata Adamek.

Rafał Poniatowski z wykształcenia był muzykiem. Jest absolwentem Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Jednak tuż po zakończonych studiach, rozpoczął pracę w dziennikarstwie, której wierny pozostał do samego końca. „Pracował w radiu RMF FM, Telewizji Puls, a następnie dołączył do TVN24.” – wylicza portal o2.pl.

źródło: TVN24, o2.pl

  1. Chłopiec przeżywał w domu horror. Policjanci nie kryli łez, opisując całą sytuację. Zawiniła opieka społeczna?
  2. Kaczyński zapowiada wielkie zmiany w Polsce. Będziemy bogatsi i będzie nam się żyło lepiej
  3. Dwóch czołowych posłów wyrzuconych z Platformy Obywatelskiej! Tąpnęło na opozycji

Zobacz również: