źródło: YouTube/Onet Rano

Zbigniew Hołdys to człowiek, któremu aktywności w mediach nie można odmówić. W ciągu ostatniej doby na jego profilu na Twitterze pojawiło się aż 9 postów. I właśnie w jednym z nich muzyk podzielił się dość odważnym stwierdzeniem. W skrócie; komentarzy pod postem do cytowania nam nie zabrakło.

Temat szczepień, masek oraz wszelkich kwestii związanych z pandemią to bardzo grząski grunt. Zwłaszcza dla osób publicznych, których statusowi daleki do eksperta. Jednak takich wypowiedzi – często bardzo odważnych – nie brakuje. Zasadniczo po której ze stron by się nie opowiedział, to w komentarzach zawsze znajdziemy wypowiedzi ze opozycyjnych obozów.

W przypadku Zbigniewa Hołdysa sytuacja jest podobna. Pod jednym krótkim zdaniem na Twitterze pojawiło się niemal 70 komentarzy, co przy średniej pod innymi postami wcale nie jest mało.

Zbigniew Hołdys powiedział otwarcie

Zbigniew Hołdys w grudniu tego roku skończy 70 lat. Zdanie Hołdysa zazwyczaj podzielą osoby właśnie jego przedziału wiekowego. Otóż muzyk w swoich mediach społecznościowych stwierdził, że nawet po szczepieniu nie ma zamiaru rezygnować m.in. z maseczki.

Nie przestaję nosić maseczki ani rękawiczek. (Jestem dwukrotnie zaszczepiony.) – czytamy w jego twitterowym wpisie

Na komentarze wystarczy tylko spojrzeć, aby się przekonać, że zdania są podzielone do granic możliwości. Ale ile ludzi, tyle opinii. Zbigniew Hołdys zapewne był tego świadomy, a więc i trzyma się na dystans od komentujących stroniąc od wchodzenia w dyskusje.

źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ekspert komentuje decyzję rządu co do 2. dawki szczepionki: „Dlaczego ignorujemy wyniki analiz?”
  2. Michał Piróg już się zaszczepił. A jednak i tak zachorował
  3. Zniżki oraz darmowe wejściówki dla zaszczepionych na COVID-19. Mimo tego rośnie fala krytyki
  4. Adam Niedzielski o przymusie szczepień i pozostałych krokach, mających przekonać ludzi

Zobacz również: