Patrol998-Małopolska / OSP Grojec Następne

Do drastycznych zdarzeń doszło w Małopolsce pod Krakowem. Kierowca jadąc autostradą A4 w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem. Dachował kilkukrotnie, po czym wylądował samochodem na dachu pobliskiego budynku. W wypadku zginęła jedna osoba. 

Informacje o wypadku podała Ochotnicza Straż Pożarna w Grojcu, która również relacjonowała całe akcję. Do zdarzenia doszło dziś (28 kwietnia) o poranku ok. godziny 5.00. Na odcinku autostrady A4 pod Krakowem kierowca Audi A8 stracił panowanie nad pojazdem.

Auto wypadło z drogi przebijając bariery energochłonne. Co więcej później kilkukrotnie dachował. Pojazd zatrzymał się dopiero po uderzeniu w dach budynku obsługi autostrady VIA. Jak wynika z podanych przez media informacji w wyniku kierowca zginął na miejscu

Na miejscu wypadku przez kilka godzin pracowały służy. Nie znane są jeszcze jednak okoliczności zdarzenia. Sprawą zajęła się policja, a także prokuratura.

źródło: gazetakrakowska.pl

  1. Rybnik: właściciel klubu zatrzymany. Zdumiewająca decyzja sądu
  2. Przerażające doniesienia o synu Krzysztofa Krawczyka. Tak źle jeszcze nie było, ale pojawia się światełko w tunelu
  3. Zatrzymano 3 policjantów podejrzanych o udział w grupie przestępczej. Mowa o prowadzeniu klubów go-go i wyłudzaniu pieniędzy
  4. Tragedia na Górnym Śląsku. 17-latek wypadł z dziesiątego piętra

Zobacz również: