strażak podpalacz w więzieniu
fot. ilustracyjne/DZ.pl

Do tragicznego wypadku doszło w Lubelskiem w miejscowości Końskowola. Osobówka uderzyła w drzewo, po czym stanęła w płomieniach. We wraku samochodu odnaleziono zwłoki nastolatki. Policja wciąż ustala okoliczności zdarzenia.

Do wypadku doszło 12 kwietnia w poniedziałek wieczorem. Funkcjonariusze puławskiej komendy otrzymali zgłoszenie o płonącym samochodzie. Do zdarzenia doszło na drodze z Końskowoli do Sielc. Na siedzeniu kierowcy służby odnalazły zwłoki 19-latki.

Pożar samochodu w Końskowoli

Wstępne informacje o zdarzeniu przekazała podkomisarz Ewa Rejn-Kozak z Komendy Powiatowej Policji w Puławach. Jak do tej pory ustalono jedynie wiek kierującej pojazdem oraz miejscowość, z której pochodziła.

„Po ugaszeniu pożaru przez strażaków wewnątrz pojazdu ujawniono zwłoki osoby kierującej. Jak ustalono, kierującą samochodem była 19-letnia mieszkanka gminy Markuszów” – poinformowała podkomisarz Rejn-Kozak.

Decyzją prokuratora, który już zajął się tą sprawą ciało nastolatki przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej. Tam ma się odbyć szczegółowa sekcja zwłok zmarłej dziewczyny.

źródło: fot. Lubelska Policja/Radio Zet

źródło: Radio Zet

  1. Tragiczny wypadek pod Limanową. Ratownicy robili co mogli, by uratować mężczyznę. Nie udało się
  2. Tragiczny wypadek na śląsku. Wystarczyła chwili nieuwagi
  3. Zabrze: wybuch gazu w mieszkaniu. Mężczyzna został wyrzucony na zewnątrz
  4. Tragedia w Lęborku. Zwłoki 17-latki znaleziono w wannie. Policja wyjaśnia okoliczności śmierci nastolatki
  5. Tragedia pod osłoną nocy. Nie żyją dwie osoby, w tym dziecko. Dwie kolejne walczą o życie

Zobacz również: