Niestety, tegoroczne Święta Wielkanocne nie dla wszystkich będą okazją do radości ze Zmartwychwstania Pana Jezusa. Na Mazowszu pod osłoną nocy wydarzył się rodzinny dramat. Dwie osoby, w tym dziecko nie żyją, a dwie kolejne walczą o życie w szpitalu. Ciężko znaleźć słowa, by opisać to wszystko, co wydarzyło się dzisiejszej nocy.

Pożar pojawił się po północy. W domu znajdowała się czteroosobowa rodzina

Niestety, ale potwierdzają się tragiczne doniesienia Polsat News. Około północy w miejscowości Bojmie na Mazowszu wybuchł pożar. Ogień objął budynek wielorodzinny. Na nieszczęście w środku znajdowała się czteroosobowa rodzina. Nie żyją dwie osoby, w tym dziecko.

O szczegółach tego dramatu donosi Polsat News. Pożar wybuchł na poddaszu, póki co nie są znane jego przyczyny. Strażacy pod nadzorem prokuratora próbują ustalić do doprowadziło do pojawienia się ognia. „Około północy, w budynku wielorodzinnym w miejscowości Bojmie (woj. mazowieckie) wybuchł pożar. Ogień pojawił się na poddaszu budynku. Wewnątrz znajdowało się czteroosobowa rodzina.” – czytamy na łamach polsatnews.pl.

„W pożarze zginął 31-letni mężczyzna, który zgłaszał pożar. W szpitalu zmarło również 9-letnie dziecko. Pozostali domownicy, 32-letnia kobieta i 6-letnie dziecko, którzy również zostali przewiezieni do szpitala, walczą o życie.” – dodaje dalej Polsat News.

OSP Nowe Opole

O tym, z jakim dramatem mamy do czynienia świadczy chociażby fakt, że na miejscu pracowało aż 14 zastępów Straży Pożarnej oraz jednostka Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. „W budynku, w którym pojawił się ogień znajdują się cztery mieszkania. Na dole mieści się ośrodek zdrowia. Strażacy bezpiecznie ewakuowali osiem osób.” – donosi z kolei „Tygodnik Siedlecki”.

źródło: Polsat News, Tygodnik Siedlecki

  1. „Judasz w Kościele”. Parafia z karą finansową za przekroczenie limitu osób. Zdjęcie ogłoszenia krąży po sieci
  2. Ależ kompromitacja „Wiadomości” TVP. Tej plamy już nie zmażą. Wystarczyło jedno zdjęcie
  3. Jarosław Kaczyński udzielił obszernego wywiadu. Mówi o zakończeniu pandemii

Zobacz również: