Wiadomości TVP Danuta Holecka

Niemal odkąd Prawo i Sprawiedliwość doszło do władzy, Wiadomości TVP budzą wiele skrajnych emocji. Zwłaszcza u przeciwników politycznych obozu rządzącego. Główny program informacyjny Telewizji Polskiej często określany jest takimi przymiotnikami, jak propaganda czy reżimowy. Teraz wszyscy krytycy Wiadomości mają kolejne pole do popisu. Te bowiem zanotowały gigantyczną wpadkę, która już obiegła pół Polski.

Wiadomości TVP powinny spalić się ze wstydu?

Tak przynajmniej twierdzi część Internautów. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie, które publikujemy w dalszych fragmentach naszego tekstu. Zacznijmy jednak od początku.

Już od wielu miesięcy Telewizja Polska i jej główny program informacyjny, Wiadomości TVP budzą wiele emocji. Paski, które pojawiają się u dołu ekranów telewizyjnych są tematem naprawdę szerokiej, społecznej dyskusji. Nie jeden i nie drugi raz pojawiały się tam dość kontrowersyjne hasła. Tym razem jednak uwagę widzów zwróciło zupełnie coś innego.

„Nawet najlepszym kończą się pomysły i kreatywność zostaje wyparta przez rutynę. Świadczy o tym wynik śledztwa pewnego użytkownika Wykopu, który prześledził treść pasków wyświetlanych w „Wiadomościach”. Okazało się, że między czerwcem 2019 r. a marcem 2021 r. aż 16 razy wykorzystano ten sam pasek. – czytamy w portalu o2.pl. Zobacz, o jaki pasek chodzi poniżej.

O tym zdjęciu mówi pół Polski

Zdjęcie, które w tempie błyskawicy obiegło Internet publikujemy poniżej. Tak naprawdę to kolaż zdjęć, który wyraźnie pokazuje brak kreatywności w paskach telewizji publicznej.

Wiadomości tVP
źródło: wykop

„Polska bezpieczna jak nigdy w historii” – jak widać to hasło towarzyszy Telewizji Polskiej już od czerwca 2019 roku, a ostatni raz na pasku Wiadomości TVP pojawiło się 29 marca 2021 roku. Przez blisko 2 lata, pasek o dokładnie takiej treści emitowany był.. uwaga… aż 16 razy.

źródło: o2.pl, WP Teleshow, Wykop

  1. Szok i niedowierzanie. Morawiecki usłyszał

    niewygodne pytanie, dziennikarzowi… wyłączono mikrofon

  2. Radosna nowina w rodzinie Andrzeja Dudy? Prasa snuje spekulacje
  3. Rząd planuje 700 plus? Minister finansów Kościński odpowiada

Zobacz również: