Andrzej Duda radosna nowina

Andrzej Duda niebawem będzie świętował? Już teraz pojawiły się medialne spekulacje, że prezydent niedługo pochwali się radosną nowiną dotyczącą jego rodziny.

Andrzej Duda delikatnie naciska na córkę

Z pewnością to naturalne, iż życie prywatne prezydenta kraju wzbudza olbrzymie zainteresowanie. Podobnie jak losy jego najbliższych. Jeśli do tego głowa państwa ma jedno dziecko, które jest urodziwą i inteligentną młodą kobietą, to nie dziwi, że co rusz pojawiają się medialne spekulacje.

Przypomnijmy, iż Kinga Duda to 25-letnia absolwentka prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Kobieta przez jakiś czas przebywała na stażu prawniczym w Wielkiej Brytanii. Poza tym, do niedawna prezydentówna była doradcą społecznym prezydenta, czyli swojego ojca. Niewątpliwie Andrzej Duda musi być dumny z tak utalentowanej córki.

Przejdźmy jednak do najnowszych doniesień jednego z magazynów, które mówią o tym, iż Andrzej Duda może niebawem ogłosić radosną nowinę. Wiadomość ta ma dotyczyć jego córki. Według dziennikarzy para prezydencka coraz częściej dopytuje się o plany Kingi i jej chłopaka. „Agata i Andrzej Duda mają zaczynać nieśmiało wspominać córce o ślubie i wnukach.” – donosi magazyn.

Opinia publiczna już teraz spekuluje, że pod wpływem konserwatywnych rodziców, Dudówna zdecyduje się założyć rodzinę ze swoim partnerem. Tym bardziej, że młodzi są ze sobą już kilka lat.

Na koniec warto wspomnieć kilka słów na temat ukochanego córki prezydenta. Co ciekawe, nie jest łatwo dowiedzieć się czegoś o mężczyźnie, który skradł serce Kindze. Powodem tego stanu rzeczy jest to, iż prezydentówna niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym. Magazyn „Dobry Tydzień” wyjawia, iż jedynaczka spotyka się z Bartłomiejem, studentem medycyny. Matka chłopaka, podobnie jak Andrzej Duda, zajmuje odpowiedzialne stanowisko. Kobieta jest bowiem dyrektorem jednego z krakowskich szpitali.

Źródło: Pudelek, Dobry Tydzień

  1. Zatrzymano byłego senatora PiS. Chodzi o znęcanie się nad zwierzętami
  2. Rodzina Zbigniewa Wodeckiego podjęła trudną decyzję
  3. Tragiczny wypadek pod Limanową. Ratownicy robili co mogli, by uratować mężczyznę. Nie udało się

Zobacz również: