Biedronka

O promocjach w Biedronce niemal wszystkie portale internetowe trąbią na lewo i na prawo. Można też wejść na oficjalną stronę dyskontu i zapoznać się z gazetką promocyjną. My jednak skoncentrujemy się na czymś innym. To równie ważna, a może i nawet ważniejsza informacja. Chodzi o nowe godziny otwarcia sklepów sieci Jeronimo Martins przed a także w trakcie Świąt Wielkanocnych.

Biedronka zmienia się na lepsze? Nowe godziny otwarcia przed i w trakcie Wielkanocy

Ten komunikat pojawił się na stronie internetowej Biedronki a także w sklepach. Okazuje się, że Biedronka zdecydowała się wydłużyć godziny otwarcia swoich dyskontów, aby wszyscy klienci ze spokojem mogli zrealizować swoje plany o wielkanocnych zakupach. Warto jednak też zwrócić uwagę na to, jak będzie otwarta Biedronka w Wielkanoc. Zatem zaczynamy.

Już wcześniej, Jeronimo Martin zdecydowało się wydłużyć otwarcie swoich sklepów do godziny 23:00, a miało to związek z nowymi obostrzeniami, nałożonymi przez rząd. Teraz jednak Biedronka poszła o krok dalej. Okazuje się, że od najbliższej środy (31.03) aż do piątku (02.04) sklepy będą otwarte zdecydowanie dłużej.

W okresie poprzedzającym Wielkanoc, sklepy Biedronki pozostaną czynne od godziny 6:00 aż do 2:00 w nocy. Niektóre dyskonty będą czynne nawet 24h! Warto jednak jeszcze raz przypomnieć, że będzie to się tyczyło tylko trzech dni: środa, czwartek oraz piątek. W Wielką Sobotę i Wielką Niedzielę sytuacja wyglądać będzie już zgoła inaczej.

W Wielką Sobotę Biedronka będzie czynna zaledwie od godziny 6:00 do 13:30, a w Wielką Niedzielę wszystkie sklepy spod szyldu z sympatycznym owadem pozostaną zamknięte.

„W trosce o Wasz komfort od środy 31.03 do piątku 02.04 nasze sklepy otwarte od 6:00 do 2:00. Jesteśmy otwarci w sobotę 3.04 od 6:00 do 13:30. Wybrane sklepy otwarte 24 h.” – przekazała Biedronka na swojej oficjalnej stronie.

źródło: Biedronka, o2.pl

  1. Nie żyje była posłanka Sojuszu Lewicy Demokratycznej. „Odeszła po nierównej walce”
  2. Zaskakujący ruch producentów szczepionki AstraZeneca. O tym mówi cały świat
  3. Kobieta zmarła pod szpitalem. Policja ujawnia szczegóły, niepokoi jedna rzecz

Zobacz również: