Kinga Duda ma nowego partnera, co więcej takiego, który przypadł do gustu parze prezydenckiej.

Kinga Duda od lat, z oczywistych pobudek regularnie pojawia się w medialnych nagłówkach. Niedawno pracowała u ojca, później nieco zmieniła kierunek zawodowy. Teraz natomiast centrum zainteresowania stał się fakt, iż córka prezydenta ma nowego partnera. Co o nim wiemy?

Kindze Dudzie nie można odmówić ambicji. Dziewczyna od lat kształciła się w kierunku prawniczym na Uniwersytecie Jagiellońskim. Odbyła nawet staż w jeden z bardziej prestiżowych kancelarii prawnych w Wielkiej Brytanii. Kolejne furtki zawodowe otwierają się przed Kingą, nie tylko za sprawą fakt, iż jest córką prezydenta.

Kiedy w 2020 roku wróciła do Polski wspierała ojca w drodze do reelekcji. Po wygranych wyborach pracowała przez kilka tygodni u ojca w charakterze doradcy społecznego. Kiedy Kinga Duda zrezygnowała ze stanowiska rozpoczęła kolejne praktyki w Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Żoliborza, o czym donosi portal naTemat.pl.

Jak się okazuje Kindze Dudzie nie tylko dobrze wiedzie się w życiu zawodowym. Jak donoszą media 25-córka prezydenta cieszy się też powodzeniem w życiu prywatnym, bowiem na horyzoncie pojawił się nowy partner.

[irp]

Kinga Duda ma nowego partnera

Ciekawym jest nie tylko to, co wiemy o samym partnerze Kingi Dudy, ale i jakie podejście mają do niego jej rodzice. Jak się okazuje para prezydencka naprawdę na poważnie traktuje chłopaka. Miały się pojawić również przesłanki ze strony rodziców o ślubie, a nawet założeniu rodziny.

To jednak nie są oficjalne informacje. Zwłaszcza, że w niedawnej rozmowie z prezydentem Andrzejem Dudą padło pytanie o jego córkę – nieco żartobliwe, ale zawsze. Jeden z internautów zapytał czy Kinga ma chłopaka, i czy miałby u niej szansę. Prezydent nieco rozbawiony odpowiedział krótko.

„Jest osobą dorosłą, samodzielną, nie jest jeszcze zamężna, ma chłopaka, jest z nim szczęśliwa o ile wiem, ale zawsze pan może próbować” – odpowiedział.

[irp]

Kim jest nowy partner Kingi Dudy?

Od razu warto podkreślić, iż wiadomo o nim bardzo mało. Warto również dodać, iż najwidoczniej Kinga Duda bardzo mocno chroni swoją prywatność, bowiem zdjęć nowego partnera nie uchwyciły żadne media.

Jak donosi tygodni „Dobry Tydzień” córka prezydenta spotyka się aktualnie ze studentem medycyny o imieniu Bartłomiej. Co więcej jest on synem dyrektorki jednego z krakowskich szpitali. Dokładnie nie wiadomo jak długo się spotykają, jednak według domysłów prasy wcale nie krótko i wygląda to na poważny związek. Jak będzie? To się jeszcze okaże.

[irp]

Zobacz również: