Paweł Kukiz

Paweł Kukiz ma się czym pochwalić. Były muzyk, a obecnie polityk mieszka w ogromnej posiadłości. Z pewnością niejeden Polak chętnie zamieszkałby w tak wyjątkowym miejscu jak lider Kukiz’15

Paweł Kukiz jest właścicielem rozległej posiadłości

Można rzec, że lata występów na scenie opłaciły się byłemu liderowi zespołu „Piersi”. Dziś Paweł Kukiz jest szczęśliwym posiadaczem przepięknej nieruchomości. Dom wraz z przylegającym terenem mieści się na Opolszczyźnie, na skraju wsi Łosiów. Ta rolniczo-usługowa wieś leży około 60 km od Wrocławia i 30 km od Opola.

Spokojna okolica to nie jedyny atut rezydencji polityka. Niewątpliwie jest nim także jej rozmiar. Budynek ma 450 mkw., natomiast działka to aż 0,6 ha. Zdaniem dziennikarzy jednej z popularnych gazet, sam teren przylegający do rezydencji jest wart około 15 tysięcy złotych. Z kolei dom ma wartość mniej więcej 1,5 mln złotych.

foto.: Super Express

Co ciekawe, we wsi Paweł Kukiz jest traktowany jak każdy inny mieszkaniec. „Cały Łosiów mówi o nim po imieniu. Paweł to, Paweł tamto. Ludzie znają go z ulicy, z zakupów, zza płotu”, „Jak przyjeżdża, to podejdzie do mnie i zapyta, co słychać. Często rozmawiamy o tym, co się dzieje w Polsce.” – wyznała sąsiadka byłego muzyka.

Warto zauważyć, iż Paweł Kukiz zadbał także o bezpieczeństwo swoich domowników, a więc małżonki Małgorzaty i córek. Posiadłości pilnują dwa owczarki. Zwierzęta mają u Kukizów znakomite warunki. Wszakże każdy pies marzy o tak ogromnym terenie do zabawy.

Paweł Kukiz dom
foto.: Super Express

Koniecznie trzeba wspomnieć także o ogrodzie. Podobno Paweł Kukiz przywiązuje ogromną uwagę do tego, aby trawnik był starannie przycięty, a rośliny zadbane.

Źródło: Dziennik, Super Express

  1. Pamiętacie Dorotkę z serialu Ranczo? Tego o niej nie wiedzieliście!
  2. Fani wstrząśnięci na widok gwiazdy „Świata według Kiepskich”. Co się dzieje z Bartoszem Żukowskim?
  3. Ponowne zakażenie koronawirusem? Pojawiły się niepokojące informacje

Zobacz również: