Świat według Kiepskich

„Świat według Kiepskich” z pewnością przyniósł popularność wielu dotąd nieznanym aktorom. Jednym z nich jest serialowy Walduś Kiepski, czyli Bartosz Żukowski. Niestety, ostatnie zdjęcia gwiazdy kultowego serialu nie napawają optymizmem.

„Świat według Kiepskich” był punktem zwrotnym

Niewątpliwie produkcja opowiadająca losy Ferdka Kiepskiego to jeden z najchętniej oglądanych seriali w Polsce. Równie bezspornym jest fakt, iż hit Polsatu przyniósł niespodziewaną sławę odtwórcom głównych ról. W końcu kto z nas kojarzył wcześniej Marzenę Kipiel-Sztukę, Andrzeja Grabowskiego, czy Bartosza Żukowskiego? Natomiast w tej chwili nie ma chyba Polaka, który nie wiedziałby kim są wspomniani aktorzy.

Powróćmy jednak do Żukowskiego. Ostatnio ukazało się nagranie, które bardzo zaniepokoiło wielbicieli produkcji. Odtwórca roli serialowego Waldusia wsparł swoją osobą akcję „Pogotowia dla zwierząt”. Aktor hitu „Świat według Kiepskich” zwrócił się do Polaków z prośbą o pomoc finansową dla organizacji, która pomaga zwierzętom w potrzebie.

Co ciekawe, nie jest to jednorazowe wsparcie. Bartosz Żukowski jest bowiem aktywnym członkiem „Pogotowia dla zwierząt”. O tym że los zwierzaków jest aktorowi bliski świadczą jego wypowiedzi. „Dziś odwiedziłem stowarzyszenie „Pogotowie dla zwierząt”, jestem w jego siedzibie. Tylko w tym roku jego członkowie odebrali ponad 2 tys. zwierząt ze względu na znęcanie się nad nimi przez właścicieli czy opiekunów. To porażająca liczba.” – wyznał mężczyzna.

Serialowy Walduś Kiepski zareagował emocjonalnie

We wspomnianym nagraniu gwiazda produkcji Polsatu opowiedziała o akcji w okolicach miejscowości Łukowo w województwie Lubelskim. To właśnie tam aktywiści organizacji uratowali zagłodzone psy i konia. Trzeba przyznać, że aktor serialu „Świat według Kiepskich” bardzo emocjonalnie podszedł co całej sprawy. „Jak tak można, zastanawiam się? Ja chyba jestem zbyt nerwowy, na obserwowanie takich sytuacji, bo od razu sam wymierzyłbym sprawiedliwość. tego rolnika, który doprowadził konia do takiego stanu, przykułbym do budy, do której przykuł te dwa sympatyczne psiaki i głodził przez dwa tygodnie. Może wtedy zrozumiałby, jak cierpiały jego zwierzaki.” – relacjonuje Bartosz Żukowski.

Trzeba jednak podkreślić, iż tym, co szczególnie zwróciło uwagę internautów był wygląd Bartosza Żukowskiego. Niewątpliwie mężczyzna nie przypomina siebie sprzed kilku lat. Wygląd aktora bardzo zaniepokoił jego fanów. Ludzie zaczęli się zastanawiać, czy przypadkiem gwiazda serii „Świat według Kiepskich” nie ma jakiś problemów. A Wy co sądzicie na temat aktualnego wizerunku Waldusia? Spójrzcie na wideo i dajcie znać.

Źródło: Super Express, YouTube

  1. Ponowne zakażenie koronawirusem? Pojawiły się niepokojące informacje
  2. To poszło na wizji. Transmisję programu natychmiast przerwano, kiedy naga kobieta wbiegła do studia
  3. Lewy z orderem od prezydenta Dudy. To jedno z ważniejszych odznaczeń w kraju! [WIDEO]

Zobacz również: