Rumuńska prezenterka zaatakowana podczas emisji programu.

Rumunia: podczas wydania programu informacyjnego doszło do nietypowej sytuacji. Podczas nagrania do studia wbiegła naga kobieta. Prezenterka wpadła w niemałą panikę, zainterweniowała ekipa w studia, po czym przerwano emisję programu.

Do niebezpiecznego incydentu doszło w programie na żywo. Program o nazwie „Prosty kontakt” na rumuńskim kanale Antena 1. stacja natychmiast przerwała po tym jak zaatakowano prezenterkę. Do zdarzenia doszło 19 marca, a nietypowe nagrania programu informacyjnego obiegło sieć na całym świecie.

Do studia wbiegła naga kobieta i zaatakowała prezenterkę Mirelę Vaidę. Na szczęście prowadząca uniknęła ataku i lecącego w jej stronę kamienia. Jednak jak widać na nagraniu przestraszyła się nie nażarty. Ponadto agresorka podczas ataku krzyczała, aby Vaida „oddała jej pieniądze”.

[irp]

Rumunia: przerwano program po ataku na prezenterkę

Na miejsce wezwano służby pogotowia i policję. Jak wspomnieliśmy prowadząca wyszła z tego cało. Niedługo później wznowiono transmisję programu, gdzie co więcej Vaida tłumaczyła się ze łzami w oczach z przykrego incydentu. Zaznaczyła, iż atak ten może być związany z ostatnimi groźbami, które miała dostawać w Internecie.

Śledztwo w sprawie ataku w telewizji już wszczęto. Kobieta, która wbiegła do studia i zaatakowała Vaidę jest podobno znana z takich incydentów w Bukareszcie.

źródło: onet.pl/Adevărul

[irp]

Zobacz również: