Rumuńska prezenterka zaatakowana podczas emisji programu.

Rumunia: podczas wydania programu informacyjnego doszło do nietypowej sytuacji. Podczas nagrania do studia wbiegła naga kobieta. Prezenterka wpadła w niemałą panikę, zainterweniowała ekipa w studia, po czym przerwano emisję programu.

Do niebezpiecznego incydentu doszło w programie na żywo. Program o nazwie „Prosty kontakt” na rumuńskim kanale Antena 1. stacja natychmiast przerwała po tym jak zaatakowano prezenterkę. Do zdarzenia doszło 19 marca, a nietypowe nagrania programu informacyjnego obiegło sieć na całym świecie.

Do studia wbiegła naga kobieta i zaatakowała prezenterkę Mirelę Vaidę. Na szczęście prowadząca uniknęła ataku i lecącego w jej stronę kamienia. Jednak jak widać na nagraniu przestraszyła się nie nażarty. Ponadto agresorka podczas ataku krzyczała, aby Vaida „oddała jej pieniądze”.

ZOBACZ!  Donald Trump ostatecznie zawieszony? Mamy nowe informacje

Rumunia: przerwano program po ataku na prezenterkę

Na miejsce wezwano służby pogotowia i policję. Jak wspomnieliśmy prowadząca wyszła z tego cało. Niedługo później wznowiono transmisję programu, gdzie co więcej Vaida tłumaczyła się ze łzami w oczach z przykrego incydentu. Zaznaczyła, iż atak ten może być związany z ostatnimi groźbami, które miała dostawać w Internecie.

Śledztwo w sprawie ataku w telewizji już wszczęto. Kobieta, która wbiegła do studia i zaatakowała Vaidę jest podobno znana z takich incydentów w Bukareszcie.

źródło: onet.pl/Adevărul

ZOBACZ!  Coś takiego nie zdarzyło się jeszcze nigdy. Katarzyna Dowbor odmówiła remontu. Powód?