Wiedzieliście, że małą Dorotkę grały dwie dziewczynki?

Ranczo to jeden z najbardziej lubianych seriali przez polskich widzów. A to również za sprawą wielu sympatycznych postaci i równie cenionych aktorów. Nawet do tych mnie znanych pozostaje ogromny sentyment fanów. Jednak często właśnie głównie o nich wiemy najmniej.

W tym wypadku mówimy o Dorotce, córeczce Kusego (Paweł Królikowski) i Lucy (Ilona Ostrowska. Postać Dorotki Sokołowskiej pojawiła się w 2011 roku w sezonie piątym i niemal natychmiast podbiła serca widzów. Chociaż na ekranie pojawiała się sporadycznie, cieszyła się sporą sympatią.

Pomiędzy 4.(2009 rok) a 5. sezonem było 3 lata różnicy. W tym pierwszym widzowie poznali postać Dorotki jeszcze jako noworodka. W kolejnym już sezonie jednak miała już kilka lat. I wówczas w jej postać wcieliły się Wiktoria i Weronika Kunka.

[irp]

Ranczo: wiedzieliście, że Dorotkę grały 2 aktorki?

Tak, postać małej zagrały siostry, a dokładniej bliźniaczki. Były to Wiktoria Kunka i Weronika Kunka. Zauważyliście kiedykolwiek różnicę? Dziś dziewczynki mają teraz 13 lat. Co więcej dzięki roli zapisały się bardzo dobrze w pamięci widzów. I nie tylko, obie dziewczynki mają nawet swoją rubrykę w największym portalu filmowym w Polsce Filmweb.

Co więcej w sieci można znaleźć młode aktorki na stronie filmPolski.pl, gdzie zaznaczono agencję filmową Merito, która reprezentuje młodziutkie aktorki. Kto wie, może i usłyszymy jeszcze o nich obu za kilka lat. Może nawet zobaczymy na dużym ekranie?

Historia polskiego – i nie tylko – kina zna takie przypadki. Mowa tu np. o Adamie Zdrójkowskim znanym głównie z serialu Rodzinka.pl. Aktor przez lata nie rozstawał się na ekranie ze swoim bratem bliźniakiem.

źródło: ranczo.fandom.com

[irp]

Zobacz również: