Andrzej Piaseczny stan zdrowia

Z pewnością, Andrzej Piaseczny bardzo zmartwił swoich wielbicieli. Najnowszy wpis piosenkarza w mediach społecznościowych nie pozostawia wątpliwości, iż gwiazda ma spore problemy ze zdrowiem.  Sytuacja jest na tyle poważna, że wokalista zaapelował do swoich fanów.

Cierpiący Andrzej Piaseczny nagrał wideo

Niespodziewanie 50-letni wokalista zamieścił dziś na swoim Instagramie poruszające nagranie. Dowiadujemy się z niego, iż Piaseczny to kolejna gwiazda polskiego show-biznesu, która zachorowała na COVID-19.

Niestety, filmik nie pozostawia wątpliwości, iż piosenkarz należy do tych Polaków, którzy dość ciężko przechodzą zakażenie koronawirusem. Sytuacja jest do tego stopnia poważna, iż Andrzej Piaseczny trafił na oddział jednego ze szpitali.

Co ciekawe, początkowo nic nie wskazywało, że wokalista będzie musiał być hospitalizowany. Pierwsze 10 dni choroby Piaseczny spędził w domu. Niestety, jego stan pogorszył się na tyle, że muzyk musi być poddany tlenoterapii.

Nagranie na Instagramie jest niezwykle poruszające. Wyraźnie słychać na nim, iż Andrzej Piaseczny ma spore kłopoty ze złapaniem tchu. Problemy z oddychaniem są na tyle poważne, iż artystę podłączono pod tlen.

Warto podkreślić, iż gwiazda opublikowała nagranie po to, aby zaapelować do Polaków. Muzyk zachęca, aby przestrzegać zasad reżimu sanitarnego. Wolałbym się wam w tym stanie w ogóle nie pokazywać, ale wiem, że jest jeszcze wielu ludzi, którzy dosłownie mają w nosie, co się może z nami wydarzyć. Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po dziesięciu dniach chorowania w domu, musiałem się znaleźć tutaj.” – mówi słabym, niewyraźnym głosem „Piasek”. Poza tym, Andrzej Piaseczny przeprosił swoich fanów za odwołane koncerty.

Jak nie trudno się domyśleć, pod wpisem popularnego artysty pojawiło się mnóstwo komentarzy. Użytkownicy Instagrama życzyli wokaliście powrotu do zdrowia. Co ciekawe, słowa wsparcia dla Piasecznego przesyłali też inni znani Polacy. Andrzej zdrowia, bardzo duzo zdrowia. Moc najlepszych myśli Ci wysyłam Brachu.” – napisał Tomasz Kammel. Andrzeju Dziękuję, że nagrałeś to wideo. Dużo siły, zdrowiej i wracaj do nas.” – dodała Marta Manowska.

Źródło: Instagram

  1. Była gwiazdą hitowego „Zbuntowanego Anioła”. Jak dziś wygląda Natalia Oreiro?
  2. Mocne słowa Sutkowskiego. „Widziałbym wojsko i policję na ulicach”. Tak będą walczyć z koronawirusem?
  3. PILNE! Nowe obostrzenia w całej Polsce. Niedzielski ogłosił to przed momentem

Zobacz również: