Jak dziś wygląda gwiazda kultowego serialu "Zbuntowany Anioł"?

Natalia Oreiro to prawdziwa gwiazda końców lat 90., zwłaszcza w Polsce. Oczywiście za sprawą kultowego serialu tych lat „Zbuntowany Anioł”. Aktorce produkcja przyniosła ogromną popularność na całym świecie, zaś to jej postaci Milagros pozostał ogromny sentyment widzów. Zobaczcie jak zmieniła się ona przez te lata!

Przypomnijmy jeszcze pokrótce, że „Zbuntowany Anioł” był nadawany w Polsce w latach 1998-1999. Choć nie brakowało i licznych powtórek. Natalia Oreiro grała w serialu osieroconą nastolatkę Milagros Esposito. Dziewczyna rozpoczęła pracę jako pokojówka u rodziny DiCarlo i tak zakochała się w synu właściciela przybytku Ivo, w którego wcielał się Facundo Arana.

Serial szybko zyskał ogromną popularność, która potem również udzieliła się samej Natalii. Program był nadawany aż w 30 równych krajach. Dzięki temu aktorka także rozwinęła swoją karierę muzyczną, za sprawą hitowego utworu Cambio Dolor, który słyszeliśmy w czołówce serialu. Szybko zaczęła również nagrywać kolejne utwory. Ten i wszystkie pozostałe może wysłuchać dziś na jej kanale w serwie YouTube.

[irp]

Jak dziś wygląda Natalia Oreiro?

Jak się okazuje Natalia Oreiro dużo się nie zmieniła mimo upływu lat. Można także śmiało powiedzieć, iż czas działa na jej korzyść. Dziś 43-letnią aktorkę możemy obserwować chociażby na Instagramie. W serwisie obserwuje ją ponad 900 tysięcy osób, zaś pod jej zdjęciami „czerwone serduszko” zostawia średnio 80 tysięcy internautów.

Aktorka regularnie dodaje tam zarówno zdjęcia, jak i nagrania premierowych i tych nieco starszych utworów. Dodajmy, że prócz aktorstwa i muzyki Natalia Oreiro para się również projektowanie mody. Jej prace również możemy – od czasu do czasu – zobaczyć właśnie tam.

źródło: Instagram

[irp]

[irp]

Zobacz również: