Sanatorium Miłości

Niewątpliwie telewizja rządzi się swoimi prawami. Niejednokrotnie ludzie zupełnie inaczej zachowują się na oczach milionów widzów, a zgoła odmiennie, kiedy światła kamer zgasną. Boleśnie przekonała się o tym jedna z uczestniczek „Sanatorium Miłości”. 

Halinka z „Sanatorium Miłości” przeżyła zawód

Wydawałoby się, że seniorzy, którzy niejedno doświadczenie życiowe mają za sobą, powinni być szczerzy i nie rzucać słów na wiatr. Tymczasem, okazuje się, że nie do końca tak jest. Przypuszczalnie taka sytuacja miała miejsce w przypadku uczestników 3. edycji „Sanatorium Miłości”.

Z pewnością, wielbiciele hitu telewizji publicznej pamiętają Halinkę i Jadzie. Seniorki dzieliły ze sobą pokój. Można było odnieść wrażenie, iż panie zaprzyjaźniły się podczas nagrywania programu. Uczestniczki opowiadały sobie praktycznie o wszystkim. Chociaż na pierwszy rzut oka emerytki znacząco różniły się, to tak naprawdę łączyło je podobne poczucie humoru i wrażliwość.

Bez wątpienia potwierdzeniem powyższej tezy wydawał się jeden z odcinków 3. serii „Sanatorium Miłości”. Wówczas to, Halinka ze łzami w oczach wyznała, iż będzie tęskniła za Jadzią. Mało tego, padła nawet deklaracja, iż panie będą utrzymywać kontakt po zakończeniu hitu TVP.

Niestety, po emisji 3. serii hitu TVP okazało się, że deklaracje przed kamerą nijak mają się do życia poza blaskiem fleszy. Halinka przyznała, iż po zakończeniu udziału w programie praktycznie nie ma kontaktu z Jadzią.

Niewątpliwie jest to dla Halinki o tyle bolesne, że seniorka utrzymuje kontakt z innymi bohaterami „Sanatorium Miłości”. „Mam cały czas kontakt z Anią, Andrzejem, Edkiem i Wieśkiem. Utrzymywałam też kontakt z Teresą ze Zgierza, ale teraz wyjechała do Kanady pozamykać swoje sprawy. Gdy wróci mamy jechać razem do Ani.” – tłumaczyła emerytka na łamach jednego z dzienników.

Warto dodać, że cała sytuacja zasmuciła Halinkę. Wydaje się, iż kobieta jest rozczarowana postawą koleżanki z hitu telewizji publicznej. Nic dziwnego, w końcu to nie tak miało wyglądać. „Jakoś kontakt się urwał. A myślałam, że przyjedzie do mnie na tydzień…” – skomentowała całą sytuację Halina.

Źródło: Instagram, Dziennik Łódzki

  1. Justyna Żyła trafiła do sądu. Partnerka Piotra Żyły powiedziała dość. Wiadomo, czego dotyczy sprawa
  2. Jarosław Kaczyński nie będzie zadowolony. Film o Katastrofie Smoleńskiej wkrótce ukaże się w TVP
  3. Niedzielski grozi palcem. W przyszłym tygodniu kolejne obostrzenia? Jednoznaczne słowa Ministra Zdrowia

Zobacz również: