Justyna Żyła sąd

Można rzec, że była żona Piotra Żyły w końcu się doigrała. Dziennikarze jednego z kolorowych magazynów informują, iż Justyna Żyła trafiła na ławę oskarżonych! Pikanterii dodaje fakt, iż celebrytka została pozwana przez obecną partnerkę swojego eks.

Justyna Żyła może mieć spore problemy

Z pewnością nikomu nie trzeba przypominać burzliwej historii rozstania małżeństwa Żyłów. Opinia publiczna jest na bieżąco z tym, co się u nich dzieje. W głównej mierze to zasługa samych zainteresowanych, którzy chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami w mediach społecznościowych. Oczywiście Justyna Żyła zdecydowanie częściej od Piotra wypowiada się publicznie na temat ich życia prywatnego, niejednokrotnie włączając w to dzieci.

Warto podkreślić, iż Justyna Żyła zamieszcza w mediach społecznościowych nie tylko niepochlebne opinie na temat skoczka narciarskiego. Od jakiegoś czasu zachowanie celebrytki uprzykrza życie obecnej partnerce Piotra – Marcelinie Ziętek.

Okazuje się jednak, że ukochana „Wiewióra” nie zamierza bezczynnie patrzeć na to, co wyprawia Justyna. Zdaniem dziennikarzy popularnego magazynu o show-biznesie, Marcelina Ziętek pozwała byłą Piotra do sądu. W lutym miała się nawet odbyć pierwsza rozprawa.

Co ciekawe, aktorkę serialu „19+” wyprowadziły z równowagi pełne nienawiści komentarze, które Justyna Żyła kieruje pod jej adresem. „Jestem ofiarą kłamstw i manipulacji. Oczywiście podjęłam kroki, żeby prawda nareszcie zagościła w tym cyrku. Nie można komuś niszczyć życia, bo się nie ma nic lepszego do roboty! Stop.” – czytamy na profilu Ziętek.

Prawdopodobnie chodzi przede wszystkim o SMS-y, które Justyna Żyła wysłała jakiś czas temu Piotrowi. W ich treści pojawiły się groźby karalne, które podlegają karze grzywny lub pozbawienia wolności do 2 lat. Ich adresatką była Ziętek. „Taki obrałam sobie cel i choćby nie wiem co, to zabiję k****. Nie będzie sz***** moich dzieci dotykała. I mówię ci całkiem poważnie, możesz to traktować jako groźbę, która oczywiście wedle polskiego prawa jest karalna i możesz to zgłosić na policję, ale powtarzam, zabiję s****! J***** k******, szm****, robiłam wszystko, żeby dzieciom ta sytuacja jak najmniej się udzieliła.” – pisała wówczas była żona Żyły.

Źródło: Party

  1. Ela Zapendowska o występie Brzozowskiego na Eurowizji. Lecą iskry
  2. Maryla Rodowicz miała wypadek. Traumatyczne chwile legendy polskiej sceny
  3. Kolejny kraj i kolejny zgon po szczepionce AstraZeneca. Zastanawia wiek zmarłej kobiety

Zobacz również: