wybuch gazu

Makabryczny wypadek na jednej z polskich dróg. W zdarzeniu udział wzięły trzy auta. W wyniku zderzenia pojazdów zginęła jedna osoba. Natomiast policja rozpoczęła obławę na kierowcę jednego z samochodów.

Wypadek na drodze krajowej nr 27

Do tragicznego wypadku doszło w czwartek wieczorem (26 stycznia) na drodze krajowej nr 27 w miejscowości Nowogród Bobrzański w województwie lubuskim. Właśnie w tym miejscu zderzyły się aż trzy samochody osobowe.

Niestety w wyniku wypadku zginął jeden z kierowców. Dwie osoby odniosły obrażenia. Ratownicy, którzy przybyli na miejsce kraksy, opatrzyli rannych uczestników zdarzenia. Na szczęście życiu poszkodowanych nie zagraża niebezpieczeństwo.

Warto odnotować, że według nieoficjalnych ustaleń lokalnych mediów, funkcjonariusze policji rozpoczęli obławę na trzeciego uczestnika wypadku. Chodzi o mężczyznę – kierowcę jednego z aut. Chociaż pojawiły się doniesienia, że mundurowi mogą szukać także innych ewentualnych uczestników zdarzenia. Dodajmy, iż do pomocy służbom został zaangażowany przewodnik z psem tropiącym.

Na temat wypadku w miejscowości Nowogród Bobrzański wypowiedział się przedstawiciel straży pożarnej. „Kiedy strażacy przyjechali na miejsce trzeci samochód był pusty” – zaznaczył st. kap. Arkadiusz Kaniak z PSP w Zielonej Górze. „Nie wiemy, ile osób podróżowało trzecim samochodem. Kierowcę który zginął strażacy musieli „wycinać” z samochodu” – dodał oficer prasowy.

W tej chwili nie są znane bliższe okoliczności śmiertelnego wypadku na drodze krajowej nr 27. Aktualnie policyjni śledczy badają sprawę pod nadzorem prokuratury. Wszyscy mają nadzieję, że niebawem poznamy szczegóły tragicznej kraksy z udziałem trzech samochodów osobowych.

źródło: Goniec

Zobacz również: