Justyna Żyła

Bez wątpienia Justyna Żyła znowu dała o sobie znać. Tym razem chodzi o jej zaskakujący wpis na Instagramie, który sugeruje, iż w życiu prywatnym celebrytki zaszły poważne zmiany. Mało tego, wielu internautów odczytało słowa kobiety jako złośliwość, a nawet atak na byłego męża.

Justyna Żyła zamieściła na Instagramie wymowny wpis

Chociaż do rozwodu Piotra i Justyny doszło ponad 2 lata temu, to ciągle jesteśmy świadkami medialnych przepychanek między byłymi partnerami. Najczęściej stroną inicjującą tego typu sytuacje jest Justyna Żyła. Wydaje się, iż kobieta nie ma większych zahamowań, aby wyciągać na światło dzienne szczegóły dotyczące ich życia prywatnego.

Nie inaczej było tym razem. Była żona popularnego skoczka zamieściła na swoim Instagramie wymowny wpis. „Pierwszy wolny weekend „samotnej matki Polki” Dziwne uczucie.” – napisała Justyna Żyła. Niewątpliwie jej słowa są pełne dwuznaczności.

Internauci już zaczęli się doszukiwać ukrytego sensu słów, które napisała Justyna Żyła. Pojawiły się domysły, że celebrytka rozstała się ze swoim tajemniczym partnerem. Z pewnością byłoby to spore zaskoczenie, gdyż para spotykała się od miesięcy.

Co ciekawe, nie brakowało głosów, iż wpisem na Instastories Justyna chciała dopiec swojemu byłemu mężowi. Zdaniem użytkowników mediów społecznościowych określenie „samotna matka Polka” sugeruje, iż celebrytka jest osamotniona w wychowywaniu dzieci, które, jakby nie było, mają ojca. Być może kobieta chciała zwrócić uwagę na to, iż Piotr Żyła nie angażuje się w opiekę nad ich wspólnymi pociechami.

Uważacie, iż któraś z powyższych teorii może okazać się prawdziwa? Czy wg Was Justyna Żyła celowo chciała dogryźć mężowi, który w tej chwili nie narzeka na powodzenie zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym? A może rzeczywiście celebrytka rozstała się ze swoim tajemniczym ukochanym i znowu jest singielką?

Źródło: Instagram

  1. Z Krzysztofem Krawczykiem nie jest dobrze. Smutne doniesienia najbliższych piosenkarza
  2. „Żenada” – mówi Rudi Schuberth o wysokości swojej emerytury. Wiemy, ile dostaje z ZUS
  3. Niedziela niehandlowa. Możliwe, że nie zrobimy zakupów już nigdzie? Jest w rządzie nowy projekt

Zobacz również: