Ewa Krawczyk nie radzi sobie

Krzysztof Krawczyk jakiś czas temu wycofał się z show-biznesu. Niestety, w mediach pojawiły się niezbyt optymistyczne wieści na temat gwiazdora. Najbliżsi piosenkarza martwią się o niego.

Krzysztof Krawczyk nie widuje się z synem

Przypomnijmy, iż wykonawca słynnego przeboju „Parostatek” w ubiegłym roku zawiesił swoją karierę sceniczną. Krzysztof nie wróci na scenę. Nie będzie dawał koncertów. Za bardzo boimy się koronawirusa.” – tłumaczyła wówczas żona wokalisty. Oficjalnym powodem decyzji o rezygnacji z występów była nie tylko epidemia koronawirusa, ale również problemy zdrowotne artysty. W końcu Krzysztof Krawczyk to niemal 75-letni mężczyzna.

Mimo że gwiazdor nie koncertuje, to wielbiciele jego twórczości nadal są spragnieni informacji na jego temat. Niestety, najnowsze doniesienia medialne nie napawają optymizmem. Krzysztof Krawczyk nie tylko zaprzestał pojawiać się publicznie. Co gorsza, jego najbliżsi nie mają z nim kontaktu. „Martwimy się o Krzyśka, to do niego niepodobne.” – wyznają Marian Lichtman i Sławek Kowalewski z zespołu Trubadurzy. „Chcemy, żeby wiedział, że jeśli dzieje się coś złego, to zawsze może na nas liczyć.” – dodają przyjaciele Krawczyka.

Jednak tym, co najbardziej niepokoi jest fakt, iż Krzysztof Krawczyk nie utrzymuje kontaktów ze swoim jedynym synem Krzysztofem Juniorem. „Niestety, potwierdzam te smutne informacje. Krzyś bardzo tęskni za ojcem. Boi się o to, że zachorował, a ma tylko jego, bo przecież mama Halina Żytkowiak od 10 lat nie żyje. Chciałby pomóc, jeśli byłaby taka potrzeba.” – wyjaśnia Krzysztof Cwynar, nauczyciel śpiewu syna gwiazdora.

Kolejną osobą, która nie ma kontaktu z piosenkarzem jest jego była żona – Grażyna Adamus. Co ciekawe, do tej pory Krzysztof Krawczyk regularnie wspomagał finansowo byłą ukochaną. „Teraz nie daje ani pieniędzy, ani znaku życia. Nie mam pretensji o pieniądze, ale chciałabym wiedzieć co, albo kto, stoi za tą decyzją i czy z Krzysztofem nie dzieje się coś złego.” – martwi się Adamus.

Ewa Krawczyk dementuje plotki

Jeden z portali postanowił sprawdzić niepokojące wieści u źródła. Dziennikarze skontaktowali się z obecną małżonką Krawczyka – Ewą. Jest pandemia, Krzysztof nie wychodzi z domu, bo jest w pierwszej grupie zagrożenia i jeszcze nie był szczepiony. Boimy się po prostu. Ja też nie wychodzę, nie spotykamy się z nikim, nikogo do domu nie wpuszczamy. Dlaczego mamy się narażać? Oczywiście Krzysztof nie ma żadnych problemów zdrowotnych.” – tłumaczy kobieta.

Źródło: Życie na Gorąco, Super Express, Pomponik

  1. „Żenada” – mówi Rudi Schuberth o wysokości swojej emerytury. Wiemy, ile dostaje z ZUS
  2. Kontrowersje wokół piosenki Rafała Brzozowskiego. Hit czy kit na Eurowizję 2021? (POSŁUCHAJ)
  3. Głupi żart czy próba zdobycia rozgłosu. W jednym z polskich miast straszy tajemnicza postać [WIDEO]

Zobacz również: