Głupi żart czy chęć zrobienia sensacji?

Bardzo niepokojące nagranie trafiło ostatnio do jednego z lokalnych portali w Knurowie. Kierowca jadący po jednej z dróg w pobliżu śląskiej miejscowości nagrał pewnego mężczyznę, który zagrodził mu drogę. Internauci zachodzą w głową czy kierował się ów żartowniś.

Choć właśnie nie do końca wiadomo czy był to tylko zwykły „żartowniś”. Spekulacji nie brakuje. Również takich, iż mężczyzna, który nagrał całą sytuację nie jest czasem w zmowie z tym widocznym na nagraniu. Wówczas wniosek nasuwa się jeden – celem było po prostu zrobienie sensacji.

[irp]

Knurów lekko zaniepokojony

Można się śmiać, jednak wielu z nas pewnie wpadłoby w niemałą panikę znajdując się w takiej sytuacji. Zwłaszcza, jeśli ktoś ma bogatą wyobraźnię albo chociaż kilka w życiu obejrzanych horrorów.

Nagranie nie trwa długi – jest to niecałe minuta, która przedstawia jak mężczyzna spotyka na swojej drodze zamaskowanego mężczyznę. Tam z początku siedzi na środku drogi, gdy auto się zbliża nagle wstaje. W świetle reflektorów widać dopiero, że mężczyzna jest zamaskowany. W jednej ręce trzyma siekierę w drugiej zaś lalkę. „Horrorowe combo” – chciałby się powiedzieć.

Postać nie reaguje na klakson, ani na światła. Kierowca widać z początku chce wycofać, po chwili jednak przyśpiesza jadące prostu na mężczyznę stojącego na środku drogi. Ten w ostatniej chwili odskakuje rzucając w międzyczasie zabawkę w stronę samochodu. Kierowca odjeżdża i na tym filmik się kończy.

[irp]

Nagranie trafił od sieci

Nagranie przesłane przez jednego z czytelników lokalnego portalu twojknurów.pl trafiło do sieci. Dokładnie pojawiło się ono na Facebooku. Post zebrał sporo reakcji, a też komentarzy. Nie trudno się domyślić, iż nie brakowało również tych kpiących.

„Niektórzy myśleli, że filmik jest promocją nowego serialu w platformie Netflix. Komentujący porównywali mężczyznę w masce do kanałów popularnych pranksterów. Może i żartowniś z Knurowa za niedługo ujawni się jako kolejny youtuber nagrywający uliczne żarty” – czytamy w komentarzy portalu na Facebooku.

źródło: popularne.pl, Facebook

[irp]

Zobacz również: