Magdalena Ogórek
kadr z programu "W tyle wizji" TVP Info

Na antenie TVP Info znowu się zagotowało. Program „W tyle wizji” odkąd powstał budzi wiele kontrowersji. Jedni są wręcz zafascynowani takim formatem Telewizji Polskiej, a inni, nazywają go wręcz farmą trolli. Nie nam to oceniać. Niemniej jednak podczas ostatniego wejścia na żywo Magdalena Ogórek i Stanisław Jarecki zrobili coś, co nie spodobało się dużej grupie odbiorców. Tak możemy wyczytać w mediach społecznościowych. O co poszło?

Ogórek i Jarecki ostro kpią z Biedronia, wszystko poszło na żywo

Magdalena Ogórek i Stanisław Jarecki, którzy w duecie poprowadzili „W tyle wizji” postanowili na antenie zakpić z Roberta Biedronia. I trzeba przyznać, zrobili to w dość mocny sposób. Na celownik wzięli bowiem wygląd lidera Wiosny.

Przypomnijmy, że ostatnio Robert Biedroń zdecydował się na pewien challenge. Stwierdził, że jeśli uda uzbierać się 10 000 zł na cel charytatywny, a konkretnie na fundację, której twarzą jest Anja Rubik, to on, przefarbuje się na czerwono. Jak powiedział, tak zrobił, a Internet obiegły zdjęcia nowych włosów Biedronia. Do tego faktu postanowili odnieść się także na wizji na żywo Magdalena Ogórek oraz Stanisław Jarecki. Ostatni program „W tyle wizji” wywołał skrajne emocje.

Ci, którzy myśleli, że Ogórek i Jarecki porównają Biedronia z przymrużeniem oka do Michała Wiśniewskiego, bowiem takie komentarze zaczęły się pojawiać także w Internecie byli w błędzie. Prowadzący „W tyle wizji” na antenie TVP Info postanowili odpalić prawdziwe fajerwerki.

„Ale walczysz o edukację seksualną i promujesz ten temat, zmieniając kolor włosów? Trochę nie rozumiem tej korelacji. (…) Jak już programu i pomysłu nie ma? (teza, że Biedroń przefarbował się, bo nie ma pomysłu na politykę – dod. red.)” – kpiła Magdalena Ogórek.

Stanisław Jarecki tylko jej wtórował, a para prowadzących „W tyle wizji” wyglądało na to, że dobrze się bawiła, kpiąc z Roberta Biedronia. Jak myślicie czy wygląd jest powodem, z którego powinno się urządzać aż takie żarty? Z pewnością nie.

źródło: o2.pl, mat. prasowe, Twitter

  1. Gwałtowna zmiana pogody. Synoptycy mówią, co wydarzy się w najbliższych dniach
  2. Na kilka minut zostawiła czteromiesięczne dziecko. Skończyło się tragicznie
  3. Przełom! Rząd wprowadzi emerytury bez podatku i wyższą kwotę wolną. Wiadomo kiedy

Zobacz również: