makabryczna śmierć

Smutne informacje obiegły sieć od rana. Nie żyje czteromiesięczne dziecko, które matka pozostawiła zaledwie na kilka minut bez opieki.

Czteromiesięczne dziecko nie żyje

Szokująca sprawę opisali dziennikarze Polsat News. Wystarczyła chwila nieuwagi. Matka pozostawiła bowiem dziecko bez opieki na kilka minut. Wówczas rozegrała się tragedia, w konsekwencji której dziecko zmarło.

„Pogotowie ratunkowe z obwodu rówieńskiego na Ukrainie przekazało, że zmarło czteromiesięczne dziecko, na którego twarzy zasnął kot.” – czytamy na łamach Polsat News.

Wyjaśnianiem sprawy zajmuje się teraz lokalna policja i prokuratura. Póki co nie wiadomo, co było bezpośrednią przyczyną śmierci czteromiesięcznego dziecka. Choć pojawiły się pierwsze podejrzenia. „Według ustaleń służb, w poniedziałkowe popołudnie chłopczyk był w wózku na podwórku pod opieką 36-letniej matki. Kobieta na kilka minut zostawiła dziecko, a po powrocie zobaczyła, że na twarzy syna usiadł kot. Chwilę później zorientowała się, że u niemowlęcia nie ma oznak życia.” – czytamy.

Według wstępnych ustaleń może chodzić o niedobór tlenowy, który nastąpił wskutek zamknięcia górnych dróg oddechowych po tym jak na dziecku usiadł kot.

Podobna sytuacja wydarzyła się już na Ukrainie oraz w Stanach Zjednoczonych.

Źródło: Polsat News

  1. Smutne wieści o Marcie Manowskiej. Najbliżsi martwią się o prowadzącą „Rolnika”
  2. Wybuch w polskim mieście. Pojawił się ogień, ewakuowano mieszkańców. Do sieci trafiło nagranie
  3. O tym będzie głośno. W roli głównej ks. Tymoteusz, syn Beaty Szydło. Diecezja potwierdza

 

Zobacz również: