Marta Manowska

Marta Manowska jest uwielbiana przez milionów widzów Telewizji Polskiej. To w dużej mierze ona stoi za sukcesami takich programów, jak „Rolnik szuka żony” czy „Sanatorium miłości”. Nie może więc dziwić, że szybko stała się jedną z ważniejszych kart w talii Jacka Kurskiego. Telewidzowie od wielu miesięcy życzą Manowskiej dobrze nie tylko na wizji, ale też w życiu prywatnym. Niestety, ale na niwie prywatnej ostatnio nie wszystko idzie po myśli gwiazdy. „Dobry Tydzień” dotarł do bardzo smutnych informacji.

Trudny czas w życiu Marty Manowskiej

„Dobry Tydzień” w swoim najnowszym wydaniu donosi, że Marta Manowska ma ostatnio wiele zmartwień. Wszystko z powodu rozstania z jej ukochanym Adamem. Tabloidy dość sporo rozpisywały się o związku prowadzącej „Rolnik szuka żony” z dźwiękowcem Adamem. Były nawet huczne zaręczyny w Paryżu, ale dalsze plany pary miała pokrzyżować pandemia. Teraz okazuje się, że już nie są razem… a Marta Manowska bardzo przeżyła rozstanie.

Widzowie „Sanatorium Miłości” i „Rolnik szuka żony” już jakiś czas temu zauważyli, że z palca Manowskiej zniknął pierścionek zaręczynowy. To miała być pierwsza oznaka kryzysu w związku Marty i Adama. Później przyszły dużo gorsze wieści o rozstaniu.

Marta Manowska jest smutna, przygaszona. Martwi się o nią mama – tak wynika z doniesień Pomponika. Jeszcze smutniejszy obraz rysuje się z doniesień „Dobrego Tygodnia”.

Manowska poprzez rozstanie z Adamem miała rzucić się w wir pracy. To szczególnie martwi jej mamę. „Chciałaby, żeby zamiast zagłuszać ból, angażując się w kolejne projekty, zwolniła i skupiła się na sobie. Marta jest wdzięczna za tę troskę.” – donosi Pomponik.

źródło: Pomponik, Dobry Tydzień

  1. Wybuch w polskim mieście. Pojawił się ogień, ewakuowano mieszkańców. Do sieci trafiło nagranie
  2. Położna ujawniła całą prawdę o pandemii. Straciła pracę, teraz walczy przed sądem
  3. Przełom! Rząd wprowadzi emerytury bez podatku i wyższą kwotę wolną. Wiadomo kiedy

Zobacz również: