Rosja

To nie film sensacyjny, a prawdziwa historia. W centrum Międzyborza doszło do wybuchu, a następnie pożaru. Ktoś podłożył ładunek wybuchowy. Ewakuowano mieszkańców budynku, a służby wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Do sieci trafiło nagranie i zdjęcia z miejsca eksplozji.

Wybuch i pożar w centrum Międzyborza

Całą sprawę opisał lokalny portal OlesnicaInfo.pl, a szybko temat nagłośniony został także przez ogólnopolskie portale internetowe i stacje telewizyjne. Nagranie wideo publikujemy na końcu naszego materiału.

Okazuje się, że złodzieje wysadzili bankomat, znajdujący się w ścianie budynku w centrum Międzyborza po czym ukradli pieniądze. Oprócz kradzieży prawdopodobnie odpowiedzą także za spowodowanie zagrożenia życia, bowiem pożar, który pojawił się po eksplozji ładunku wybuchowego zagroził mieszkańcom pobliskiej kamienicy.

„W wyniku wybuchu w pomieszczeniu, gdzie znajdował się bankomat Santandera doszło do pożaru budynku, w którym urządzenie było zainstalowane. (…) Pożar spowodował, że mieszkańcy z zagrożonych lokali musieli być ewakuowani.” – przekazała miejscowa policja, cytowana przez portal olesnicainfo.pl.

W tej chwili trwa wyjaśnianie wszelkich okoliczności. Policja sprawdza monitoringi, ale nie zdradza żadnych szczegółów ani co do podejrzeń w sprawie tożsamości sprawców, jak i kwoty, którą ukradziono z bankomatu.

źródło: Olesnicainfo.pl

  1. Położna ujawniła całą prawdę o pandemii. Straciła pracę, teraz walczy przed sądem
  2. Ceny za gaz drastycznie w górę? „Ceny mogą wystartować jak odrzutowiec”
  3. 91-latek otrzymał dwie dawki szczepionki. Wiadomo, co stało się później

Zobacz również: