Edyta Górniak ojczym

Edyta Górniak nie wytrzymała. Gwiazda polskiej sceny muzycznej zdecydowała się wypowiedzieć na temat swojego ojczyma. Wszystko z powodu sensacyjnych doniesień jednej z kolorowych gazet.

Edyta Górniak w centrum zainteresowania

Niewątpliwie życie prywatne 48-letniej piosenkarki jest częstym tematem poruszanym przez rodzime tabloidy. Edyta Górniak dysponuje przepięknym głosem, ale zdaniem wielu, ma też iście gwiazdorski charakter. Jeśli do tego dodamy dość barwne życie prywatne artystki to oczywistym wydaje się spore zainteresowanie mediów osobą wokalistki.

Ostatnio głośno jest o problemach rodzinnych gwiazdy. Przypomnijmy, iż artystka jest córką Grażyny Górniak-Jasik i Jana Górniaka. Nieżyjący już ojciec Edyty opuścił rodzinę, kiedy przyszła gwiazda miała zaledwie 5 lat. Mama piosenkarki związała się później z innym mężczyzną.

Jakiś czas temu jedna z kolorowych gazet ujawniła, iż ojczym wokalistki miał wypadek. Obrażenia okazały się na tyle poważne, że mężczyzna musiał przejść operację. Właśnie z tego powodu, wg dziennikarzy „Na żywo”, pojawił się problem. Na wykonanie zabiegu refundowanego przez państwo Zdzisław Jasik rzekomo musiałby czekać około 2 lat. Natomiast koszt operacji przeprowadzonej prywatnie miał sięgać około 20 tysięcy złotych.

Jak nie trudno się domyśleć Jasikowie nie dysponowali taką sumą pieniędzy. Co gorsza, gazeta twierdziła, iż Edyta Górniak nie była w stanie wspomóc bliskich finansowo. „Nie może tego zrobić, bo sama ledwo wiąże koniec z końcem.”, „W czasie pandemii zwolniła menadżera i asystentów. Osamotniona, zraniona, z resztkami oszczędności na koncie uciekła w tatry, gdzie kupiła dom z widokiem na Giewont.” – donosił tygodnik.

Diwa wyznała jaka jest prawda

Okazuje się jednak, że sytuacja jest zupełnie inna niż ta opisywana przez „Na Żywo”. Otóż Zdzisław Jasik jest już po operacji. W tej chwili mężczyzna przechodzi rehabilitację. Cały czas towarzyszy mu żona. Natomiast Edyta Górniak utrzymuje ciągły kontakt z rodzicami.

Sprawa na tyle rozżaliła gwiazdę, iż ta postanowiła się do niej odnieść na Instastories. Od 30 lat utrzymuję rodziców.” skomentowała zwięźle doniesienia „Na żywo” Edyta Górniak. Rzeczywiście, odkąd piosenkarka zaczęła występować na scenie, pomaga finansowo mamie i ojczymowi. Nie inaczej było w sytuacji, kiedy Zdzisław Jasik wymagał operacji.  Także plotki o braku pieniędzy nie znajdują potwierdzenia w rzeczywistości. Górniak zgarnęła niezłą sumkę za udział w „The Voice of Poland”, a poza tym wydała dwa nowe single.

Źródło: Super Express, Instagram

  1. 93-letni Franciszek Pieczka w końcu zaszczepiony? Jest pierwszy wywiad!
  2. Harry i Meghan nie zostawili wyboru Karolowi. Błyskawiczna decyzja następcy brytyjskiego tronu
  3. Ogórek i Jarecki ostro kpią z Biedronia, wszystko poszło na żywo podczas „W tyle wizji”

Zobacz również: