Rosjanie zabili sportowca

Dopiero, co przedwczoraj pisaliśmy o tragicznej śmierci dziennikarza związanego z mediami publicznymi, a dzisiaj los przynosi kolejną smutną wieść. TVP przekazało informacje o śmierci cenionej dziennikarki.

Bożena Walewska nie żyje

„W niedzielę zmarła Bożena Walewska – długoletnia dziennikarka, redaktor i wydawczyni Telewizji Polskiej oraz Polskiego Radia, była członkini rady programowej TVP.” – czytamy w portalu Wirtualne Media.

O śmierci dziennikarki jako pierwsze poinformowało Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich, a także Teresa Bochwic – członkini Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Bożena Walewska pracowała w TVP i Polskim Radiu od 1975 roku. Była współtwórcą i redaktorką katolickiego programu dla dzieci „Ziarno”. Pracowała przy nim nieprzerwanie od pierwszej edycji.

Przypomnijmy, że to już druga, w krótkim czasie śmierć dziennikarza związanego z mediami publicznymi. Przedwczoraj w tragicznym wypadku samochodowym zginął były prowadzący Wiadomości TVP, Piotr Świąc.

źródło: Wirtualne Media, TVP

  1. Olbrzymia tragedia w polskim mieście. Nie żyje noworodek. Na miejscu pogotowie, policja oraz prokurator
  2. Co wiemy o pierwszym mężu Meghan Markle? Zaskakujące doniesienia prasy
  3. Maleńka dziewczynka w śpiączce. Była katowana. MOPS nie reagował na piekło, które przechodziła?

Zobacz również: