Meghan Markle związała się z księciem Harrym w 2016 roku, w 2018 roku byli już małżeństwem. Część osób nie wie nawet, że Meghan była już wcześniej zamężna. Co wiemy o pierwszym partnerze księżnej Sussexu?

Meghan Markle i Trevora Engelsona pobrali się w 2011 roku. Zaś rozstali się już niespełna 3 lata później. Jak twierdzi Thomas Markle Junior – brat Meghan to poprzedniemu mężowi księżna zawdzięcza karierę w Hollywood. Przyznał to w dokumencie nakręconym kilka lat temu przez Channel 5. Co więcej brat dodaje, iż to ona była odpowiedzialna za rozpad pierwszego małżeństwa.

[irp]

Co było powodem rozstania pary?

Meghan w pewnym momencie wyjechała do Kanady z uwagi na pracę, jej ówczesny mąż zaś nie mógł wtedy przeprowadzić się z nią. Jak to często bywa rozłąką nie służy parom, co było widać i w tym przypadku. Po czasie doszło do separacji, aż w końcu do rozwodu. Jak wiadomo Markle w trakcie separacji miała mieć romans. Informacja o rozstaniu Meghan i Trevora ponoć najbardziej wstrząsnęła rodziną mężczyzny, bowiem mięli traktować ją jak córkę.

Brytyjskie media często wracają do byłego męża księżnej. Dziennikarze często pytają go opinię na temat byłej żony. Ten jednak wiecznie unika odpowiedzi. Jak twierdzi portal express.co.uk Trevor ma ogromny żal do ex i nie chce nawet słyszeć jej imienia. Tym bardziej nic więc dziwnego, że nie ma zamiaru udzielać prasie komentarzy.

[irp]

Kim jest pierwszy mąż Meghan Markle?

Trevor Jeo Engelson jest jednym z najpopularniejszych producentów filmowych i menadżerów literackich USA. Pochodzi z Nowego Jorku, zaś z wykształcenia jest dziennikarzem, co zagwarantowały mu studia na Uniwersytecie Południowej Kalifornii w Los Angeles. Poszedł jednak w nieco innym kierunku. Karierę zaczynał jako asystent producenta. Szybko jednak okazało się, że aspiruje na wiele więcej.

Obecnie jest on związany córką amerykańskiego milionera Tracey Kurland. Poślubił ją 6 lat po rozwodzie z Meghan. Co więcej w ubiegłym roku urodziło mu się pierwsze dziecko. Syn dostał imię Ford Grace.

[irp]

Zobacz również: