nie żyje piosenkarz Łukasz Mojecki

Do olbrzymiej tragedii doszło w centrum Szczecina. Wszystko wydarzyło się przy ul. Emilii Plater w samym centrum miasta. Choć policja i prokuratura nabrały wody w usta, to kilka szczegółów na temat tej sprawy udało się ustalić dziennikarzom Radia Szczecin oraz Faktu.

Szczecin. Nie żyje noworodek

Policja nie informuje o wieku dziecka. Wiadomo tyle, że na miejsce zdarzenia służby ratunkowe wezwała matka, która według nieoficjalnych informacji miała zauważyć brak oznak życia u swojego dziecka. Teraz sprawę bada prokuratura.

„Rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie – starszy sierżant Paweł Pankau w rozmowie z „Faktem” potwierdził, że mundurowi otrzymali zgłoszenie dotyczące śmierci dziecka. Poinformował też, że sprawę bada Prokuratura Okręgowa w Szczecinie. W niedzielę, około godziny 19.20 kobieta zadzwoniła pod numer alarmowy 997 i poinformowała o braku oznak życia u swojego dziecka. Funkcjonariusze po przyjeździe na miejsce potwierdzili, że doszło do tragedii.” – czytamy na stronie Faktu.

Takie wiadomości potwierdziła także Prokuratura Okręgowa w Szczecinie. Jak dowiedzieli się dziennikarze Faktu, to matka zmarłego noworodka złożyła stosowne zawiadomienie w prokuraturze, które dało bieg całej sprawie.

„Prokurator dodała, że ciało zostało zabezpieczone w celu przeprowadzenia sekcji zwłok, która pomoże wyjaśnić, co było przyczyną śmierci dziecka. Prokuratorzy sprawdzą, czy było to działanie osób trzecich, czy może zgon nastąpił z przyczyn naturalnych.” – informuje Fakt.

źródło: Fakt, Radio Szczecin

  1. Przełom! Rząd wprowadzi emerytury bez podatku i wyższą kwotę wolną. Wiadomo kiedy
  2. Opady śniegu, siarczysty mróz i wichury. Meteorolodzy i IMGW ostrzegają. Zacznie się dziać na dniach
  3. Masz kota? Pod żadnym pozorem tego nie rób. Zwierzę strasznie cierpi. Możesz tego nie zauważyć

Zobacz również: