Miodowe Lata
kadr z serialu Miodowe Lata

Serial „Miodowe lata” przez spory czas cieszył oko polskiego telewidza. Choć od dawna nie pojawiły się nowe odcinki, to wciąż jest mile wspominany, dzięki takim postaciom, jak chociażby Tadeusz Norek, Karol Krawczyk czy Alina Krawczyk. Tym razem na nagłówki gazet trafiła Agnieszka Pilaszewska, która wcielała się właśnie w rolę Aliny Krawczyk. I nie są to niestety optymistyczne powody. Aktorka przeżywa osobisty dramat.

Smutne tygodnie Agnieszki Pilaszewskiej

Aktorkę znaną głównie z „Miodowych lat” dotknęło w ostatnim czasie istne pasmo nieszczęść. Zaczęło się od problemów finansowych związanych z pandemią koronawirusa. Na domiar złego w ubiegłym tygodniu zmarł jej tata, a teraz Agnieszka Pilaszewska martwi się o swoją mamę. Czy można sobie wyobrazić bardziej dramatyczne tygodnie?

W ubiegłym tygodniu tata Agnieszki Pilaszewskiej trafił w ciężkim stanie do szpitala. „Kilka dni temu przyszła do niego pomoc z opieki społecznej. Jednak nikt nie otworzył, dlatego na miejsce wezwano straż pożarną i pogotowie. Ratownicy wyważyli drzwi. Pan Ryszard leżał nieprzytomny na podłodze.” – opisuje całą sytuację jego przyjaciel na łamach „Faktu”. Niestety, ale tata Agnieszki Pilaszewskiej nie przeżył.

Aktorka, jak donosi portal Pikio, nie chce rozmawiać o śmierci ojca, ale w jej życiu pojawił się kolejny niepokój. Jak widać, nie ma ona ostatnio najlepszych dni, by nie powiedzieć wprost, jej życie wywróciło się do góry nogami.

Chodzi o mamę aktorki znanej z „Miodowych lat”. „Gwiazda martwi się teraz głównie o zdrowie swojej mamy, która jest znaną puławską reżyserką i animatorką kultury. Irena Pilaszewska pod koniec ubiegłego roku przeszła trzeci udar.” – czytamy na łamach Pikio.

źródło: Pikio, Fakt

  1. Janusz Rewiński zniknął z mediów. Wiecie czym się teraz zajmuje?
  2. Wymowna reakcja Justyny Żyły po sukcesie Piotra. Spadły na nią gromy. Zobaczcie
  3. Maseczkę musisz mieć także w samochodzie. „Nie jesteśmy nieśmiertelni” – apeluje policjant
  4. Królowe Życia: Dagmara odkryła tajemnicę Jacka. Poszło to na wizji!
  5. Poleje się krew? Nowy lider Al Kaidy ma szaleńczy plan. Eksperci ostrzegają

Zobacz również: